Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPalon keresztül vettem...

PayPalon keresztül vettem valamit és ez történt? Leírásban.

Figyelt kérdés

Vettem PayPalon keresztűl egy weboldaltól számítógépes egeret, de nem jött meg az egér a kiírt dátumra ezért kinyitottam egy dispute-t ők nem válaszoltak erre (Már több mint egy hete nyitva) az állapota "Being reviewed by PayPal" dátumnak 20-át ír ki akkor 20-án visszakapom a pénzt ha nem tudnak Tracking Numbert adni az itemről?


köszönöm a válaszokat azért lenne fontos nekem, mert nem viccből vettem és elég rossz így játszani is na meg persze itt sincs kolbászból a kerítés hogy 20000 forint csak úgy odavesszen...



2017. jan. 9. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:

de azt tudod, hogy karácsony miatt minden lassabban érkezik?


Tracking numbered nincs?

2017. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

írtam az oldalnak is azóta sajnos és én december 13-ánm vettem de azt írták legyek türelmes mondtam nekik a paypal disptuet is hogy válaszoljanak rá vagy valami de egy ilyen autómata üzenetet küldtek rá vissza.. fogalmam sincs mi lehet az a baj..

nem szeretnék se nekik se magamnak rosszat..

2017. jan. 9. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!