Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bankkártya másolatot kértek...

Bankkártya másolatot kértek egy tőzsdecégnél, van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

Fx-oro nevű cégről van szó, ahol az előbb említett dokumentumot kérték. Elég bizalmas egy adat, nem akarom hogy valami átverés legyen, aztán klónozzák kártyám stb.

Valki tud erről valamit, hogy mennyire normális ilyet kérni?



2017. jan. 20. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Bankkártyát nem kérhet senki, és nem is adnák róla másolatot.
2017. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tuti nem adnám meg, mert a bankkártya adatok ismeretében neten annyi pénzt tudnak levenni vele, amennyit nem szégyellnek.
2017. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van okod aggodalomra. a bankkartyahoz senkinek semmi koze nincs, plane nem a neten masolatban...
2017. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy pár brókercéggel álltam már kapcsolatban, soha egyik sem kért még a bankkártyám adatait. A maximum amit meg kellett adnom, az egy GIRO/IBAN szám volt, amire az értékpapír számláról kértem az átutalást.
2017. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Véletlenül nem bankszámla másolatot kértek? Merthogy elég sokan össze szokták keverni a bankkártyát és a bankszámlát...
2017. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!