Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit jelent ez az önkormányzatt...

Mit jelent ez az önkormányzattól jött levél? (Anglia)

Figyelt kérdés

Azt értem, hogy mit ír, nem az angollal van bajom, hanem, hogy most ezzel mi a teendő? Miért fenyegetőzik 1000 fontos büntetéssel? Itt lakom, dolgozom, többen vagyunk egy házban, de nem az én nevemre szól a bérleti szerződés. Amúgy azután kaptam, hogy regisztráltam az equifaxra.


Dear Registered Elector


Every year, as part of our Annual Canvass, XY Borough Council has to write to every property in order to check if the details held on the Electoral Register for all residents at each property are correct.


Although you registered yourself to vote recently, as of today XY Borough Council have not yet had confirmation as to the full names and nationalities of everyone else, aged 16 or over, who may live at your address.


We need this information in order to ensure that everyone resident, aged 16 or over, has had the opportunity to register to vote.


Please call XY Borough Council on our phone numbers below or respond to this email confirming the above information so that we can confirm that all who are resident at the address have been registered to vote.


Your prompt response will stop any further reminders or visits from Canvassers to your property and you can avoid a penalty of £1000 for not returning this information.


Your co-operation is greatly appreciated.


THIS EMAIL HAS BEEN BLIND COPIED TO OTHER RECIPIENTS


2017. jan. 24. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha nincs bajod az angollal, akkor mi a kérdés?

Egyértelműen adatszolgáltatást kérnek tőled. Szóval, mi a teendő? Adatot szolgáltatsz.

Ha nincs bajod az angollal, akkor mondjuk erre magadtól is rájöhettél volna, márpedig ha választópolgárnak tartod magadat Angliában, akkor illene, hogy ennyit megérts.

2017. jan. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Please call XY Borough Council on our phone numbers below or respond to this email confirming the above information so that we can confirm that all who are resident at the address have been registered to vote."


Mondjuk ezt?

2017. jan. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt kell tenni, hogy felhívod a megadott számot és elmondod ki is lakik a házba aki 16 évesnél idősebb és milyen nemzetiségű. Lényegtelen, hogy nincsen szerződésed ott laksz ennyi ha elmulasztod vagy direkt hamis adatokat adsz meg téged büntetnek meg.


Welcome in the UK

2017. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jól van, nem kell leharapni a fejem. :) Csak hirtelen megijedtem, hogy valami baj van. Akkor csak ennyi, hogy meg kell adni, kik laknak a címen? Nem baj, ha mondjuk a lakók közül vki nem regisztrált szavazó?
2017. jan. 24. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Council sose ir emailt. Levelet kuld. Szerintem ne azt a szamot hivd amit az emailben irtak, hanem googlin keresd ki a council szamat es azt hivd "suspicious email"-re hivatkozva

A kuldonel milyen email cim van? Ha HMO flatben laktok akkor szolj a landlordnak

2017. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!