Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha angol középszintű nyelvvizs...

Ha angol középszintű nyelvvizsgára és érettségire felkészítést, korrepetálást is vállalok, akkor hol adjak fel hirdetést, hogy jelentkezzenek is rá?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, most végeztem az egyetemmel és fogalmam sincs, hogy hogy kezdjem el "hirdetni" vagy egyáltalán hogyan szerezzek diákokat magamnak.

2017. jan. 24. 21:17
 1/3 anonim válasza:
Skypesuli kezdésként?
2017. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jófogás esetleg? Én mikor angoltanárt kerestem neten találtam ilyen tanárkeresős honlapon. Budapesten keresel tanítványokat?
2017. jan. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, Budapesten :) Köszönöm a válaszokat. Arra gondoltam, hogy az utcára kiragasztok ilyen papírokat, telefonszámmal
2017. jan. 25. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!