Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi ez a sciennet? Hallott...

Mi ez a sciennet? Hallott valaki valamit róla?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Egy vásárlói hálózat - olyan, mint a többi.

Vásárolj sokat, akkor majd sok pénzed lesz.

Add meg minden bizalmas adatodat, és szervezz be minél több ismerőst, és akkor majd jó sok pénzed lesz.

2008. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezek szerint ez is csak kamu mint a többi.
2008. okt. 16. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Törzsvásárlói hálózat - nem olyan mint a többi.

Az üzletek, szolgáltatók kedvezményt adnak, hogy ott vásároljunk. A kedvezményeket a Sciennet visszaosztja a törzsvásárlók között. Nem macit és törülközőt kapsz, hanem pénzt, amit bármire költhetsz. Ugyanazt veheted mint eddig, de nem a multikat gazdagítod, hanem a hazai kereskedőket és nem utolsó sorban magad. Jelenleg már több mint 7000 üzlet és szolgáltató közül választhatsz.

Egyébként 3 hónapja találkoztam a sciennet-tel, sajnos nem vettem komolyan. Aki akkor nekem bemutatta, mára több mint 2 milliót keresett belőle.

Ne halgass a negatív emberekre, légy nyitott, hidd el ez egy jó dolog.

2008. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
45%
szerintem is nagyon jó dolog én is most csatlakoztam de vannak ismerőseim akik régebben és rengeteget keresnek vele!
2009. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2009. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!