Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Találtam több olyan munkát,...

Találtam több olyan munkát, ahol Győr és környékére keresnek munkaerőt, ingyenes munkásszálló, azzal kapcsolatban kérdeznék, van itt olyan aki volt már ilyen helyen? Mit lehet róla tudni? Mindenféle információt elfogadnék, köszönöm.

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem dolgoztam ilyen helyen, de én Győri vagyok és pont mellettünk van egy ilyen munkásszaálló, egy nagy családi ház van átlakítva. Hoznak ide embereket keletről, de még Ukrajnából is jöttek pár héttel ezelőtt dolgozni. Általában hétfőtől péntekig dolgoznak és hétvégén viszik őket haza, de hallttam már, hogy volt akiknek hétvégén is maradni kellett, mert annyi munka összejött. Akik itt laknak melletünk építkezéseken szoktak dolgozni.
2017. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Szia "google"-ba beírod, "munkásszálló Győr" , nem egy ördöngös dolog rengeteg mindent találsz neten, csak ismerned kell ezt a hasznos oldalt: [link]


A kezelése megy egy 6 évesnek is, bízok benned, neked is sikerülni fog, fel a fejjel és kitartást!


A személyes tapasztalataimat nem részletezném, csak vázlatosan:

-kollégiumhoz hasonlít/átalakított családi ház

-2 de inkább 3-4 ember 1 szobában

-közös zuhanyzó és WC, ha szerencsés vagy 4 emberre jut egy

-lakótársakra rendszerint jellemző, hogy megalkuvásra 99%-ban képtelenek

-ha rossz alvó vagy (én sajnos igen) ez esetben ahhoz időzíted, ahogy ők szeretnék

-ha nem vagy piás, cigis és ezt nem is szereted szagolni, akkor szintén alkalmazkodnod, tűrnöd kell

-amit nem zársz el az elfogy legyen szó pénzről, WC papírról, megkezdett konzervről, de akár 1 hónapja lejárt penészes süteményről, nekem még a kint felejtet hashajtómat is megitták

-napi fürdést, hajmosást, WC után kézmosást, naponta való alsógatyacserélést elítélik, szóvá teszik

-de már volt "szerencsém" drogüzérhez és fogyasztóhoz is szobatársként

-voltak meleg szobatársaim is, akik elitetek, hogy nem partizok velük esténként, rasszistáztak, stb. Intoleráns nácinak becéztek, mert megkértem őket, hogy ne akkor akciózzanak, mikor 1 méterre ott próbálok aludni a másik ágyon.

-Volt, hogy 3 hétig nem voltak szobatársaim, a szobához saját zuhanyzó, hűtő és WC tartozott = FŐNYEREMÉNY!

-a SZE koliban béreltek nyáron szállást 2 ágyas, az is jó volt, korrekt szobatársat kaptam


Szerintem több múlik a lakótársakon, mint magán a szálló felszereltségén, de majd te is megtapasztalod :)

2017. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2ik tudom kezelni a google-t képzeld.. és használtam is...

de személyes véleményekre lettem volna inkább kiváncsi.

kösz..

2017. júl. 3. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Azt is találsz rajta, másrészt leírtam a tapasztalataimat is :)
2017. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem vészes. Én is laktam olyan helyen, amikor egyszer Németországban dolgoztam egy hónapig. 3-an laktunk egy szobában, mondjuk korosztálybeliekkel és jófejekkel. A lakásban amúgy mások is voltak, kb összesen egy 20 ember, akikre két fürdő jutott és egy konyha. Csak időzíteni kellett. Hang nem volt este, mert mindenki dolgozni megy egy munkásszállóra, ergo alszanak este. Nekem nem volt rossz tapasztalat, az együttlakáshoz már hozzászoktam, amikor egyetemre jártam.


Csak egy kis toleranciára van szükség, ami a második hozzászólónak nem sok van, ahogy látom... Ha nem olyen a hozzáállásod, mint a másodiknak, akkor szerintem nem lesz vészes neked sem :)

2017. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Csak egy kis toleranciára van szükség, ami a második hozzászólónak nem sok van, ahogy látom... Ha nem olyen a hozzáállásod, mint a másodiknak, akkor szerintem nem lesz vészes neked sem :)"---köszönöm a "kedvességedet", de sajnos a szövegértési gondjaid miatt nem értetted amit írtam :)


Lehet, hogy te tipikusan olyan ember vagy, aki örülne, ha arra ébredne, hogy a mellette lévő ágyon lámpafénynél 2 kanos hapsi éppen orális kirakózik és nem kérnéd meg őket a lámpa lekapcsolására, hanem beszállnál te is.

Másik mikor arra ébrednél, hogy az egyik úriember rossz ágyba feküdt be és a farkadat markolássza. Te egy toleráns fiú vagy, így nem elküldőd Kukutyinba, hanem viszonozod a "kedveskedést".


Volt olyan szobatársam, aki 6 hónap alatt 1-er fürdött meg, mivel véletlen részegen az esőben szunyókált el. Másik hasonló kaliberű, hippi meg leb***zizott, mert minden nap hajat mostam. Tudom az én hibám, hiszen intoleráns vagyok, aki nem alkalmazkodott más tisztálkodási etikettjéhez :)


Drogosokkal sem igazán jövök ki, a tolvajokkal sem haverkodom...

Bunkó módon elvárnám, ha valaki beszart az ágyamon fekve legalább jelezze a balesetet, ha már nem takarítja el.

Ha piás vagy nem érdekel, de a hányást ne hagyjad egész hétvégére a padlón rohadni, tudom nem akartad elvenni előlem a takarítási hóbortomat, az én érdekemben maradt ott :)


Te mint tipikus partiarc toleráns vagy a hozzád hasonló kaliberű meleg srácokhoz, sőt üdvözlőd őket a belső köreidben... Nincs is ezzel semmi baj, de kérlek fogadd el, ha más erre nemet mond, ne csak követeld a toleranciát, de minimálisan viszonozzad is, köszönöm!

2017. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csicsikusz válasza:
Ki lehet fogni jó bandát de rosszat is. A Melegek egyre többen vannak, találkozhatsz velük ilyen helyeken is, ilyenkor a munkáltatónak érdemes jelezni, helyezzen át, vagy őket külön szobába. Igaz az is, nem szabad kilógni a sorból,különcködni mert akkor kipécéznek, rádszállnak. Onnantól összebeszélnek és kirugatnak ösdzeférhetetlenség miatt. Vannak fiatalabbak, olyanok mint az iskolások, velük úgy is kell bánni. A főcél a szállással az h nem kell havi 50ezret kidobnotok albérletre, de el kell fogadnod, meg kell hallgatnod meg kell értened a szobatársaid életét, csak így élhettek együtt a továbbiakban.
2020. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!