Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet kiregisztrálni a...

Hogy lehet kiregisztrálni a Binatexből?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy ebből baj legyen és ennek véget akarok vetni

2017. júl. 12. 11:56
 1/9 anonim válasza:

Én most akarok regisztrálni.

Milyen baj lenne belőle?

2017. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Azt én is szeretném tudni,mert csak kijelentkezni lehet,de regisztrációt törölni lehetőség nincs.
2017. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Engem is érdekelne !!
2017. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Átverés az egész? Most akarok demo accontrol rendes pénzre váltani mert szépen haladok.
2017. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát ez az,demón mindenki szépen halad,ez a csali,aztán ha valódi pénzel játszol elkezdenek a dolgok úgy alakulni,hogy többet vesztesz mint nyersz,tipikus félkarú rabló,amibe anno a kocsmába sok fazon belehányta a fizetését és a végén kivette talán a felét vagy még annyit se és őrült,hogy nyert,na ez is valami ilyesmi.
2017. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én IQoptionon nyomom most. 10 dollárral kezdtem, lett belőle 2 nap alatt 85 dollár. A befizetett 10et kivettem, aztán a többivel nyomtam tovább, gondoltam legyen legalább 100,de nem jött össze. Szóval 0án vagyok.

Találtam ki stratégiát, de sajnos több pénz kellene hozzá, hogy jól mukodjon.

2017. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Julianna Tejfel válasza:
Sziasztok. Ugy lehet megszüntetni a számládat, hogy küldesz az ügyfélszolgálatnak egy emailt erről. Minden kereskedési platformon igy működik. Egyébként lehetvvele kerseni. De jol atgo doltan kell vele dolgozni. Olyan nincs hogy tanulas vagy tanulmanyozas nelkul penzt szerezz. Max ha van egy tuti tipped a lottora. Talan. De azt is olyan hogy vagy bejon vagy nem. De ott is meg kell venni a szelvenyt gyerekek. Ráadásul aki belevág annak tiaztaban kell lenni a kockázattal miszerint elveszitheti a befektetett pénzét. Ezert érdemes FIGYELNI ÉS TANULNI! Senki nem fog megdobalni húsz meg harmincezrekkel azert mert csak vagy. Meg kell dolgozni azeet hogy sikered legyen. Nem azt mondom hogy nem lehet vele keresni. De par orat ra kell szánni. Menezni az oktato videokat stb. Utána jarni a trendeknek. Az aktuális külvilági helyzetnek. Én mielott egyaltalan felteszek egy eurot is mindezeknek utana jarok es a grafikont is sasolom hogy minel kisebb legyen a kockazatom. Illetve a vesztesegem. Igen. Lehet veszteseges idpszaka is az embernek. De akkpr kicsit abba kell hagyni. Van következő nap és hét is. Szoval van olyan hogy wn egy-két hétig ra se nézek, mert ha elindul a veszteseges szériám akkor inkabb pihenni kell. Nem idegeskeni meg csapkodni. En megtettem elhihetitek. Hat mit mondjak nem jott be. Csak még idegesebb attól hogy tonkre tettem a cuccaimat. Es sracok. Ugy mellékesen csak nyolc általánosom van. Szóval nem a vegzettseg a lenyeg hanem a tanulni akaras. Aki erre nem hajlando. Bele se fogjon. IDŐT KELL RÁ FORDÍTANI!!!! Köszi. Na bocsi a regényért. Jah aki privatot irt nekem annak szol. Bocsi melke nyultam es véletlenül mindent kitoroltem a helyett az egy helyezt amit akartam. De remelrm ti is megtalaljatok itt )a valaszt. Akit egyébként érdekel hogy hol tud trendeket tanulmanyozni illetve tippeket szerezni, az szóljon. Ha mar regisztralt a platformon akkor tudok sehiteni belepni a privát oldalra ahol megvtudja nezni ezeket. De csak az keressen aki nem mond butasagokat meg nem káromkodik. Azt nem tűröm. Szoval az keressen, AKI TÉNYLEG TANULNI AKAR. Na elég belőlem. Sziasztok.
2017. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat!
2017. nov. 2. 20:56
 9/9 anonim válasza:

"kiregisztrálni" (jó kis magyartalasággal).


Nem kiregisztrálni szoktunk ilyenkor, hanem töröljük magunkat. Általában lehetőséget adnak a felhasználó profilnak a tulajdonosa által való törlésére. Ha nincs ez, írni kell egy adminnak aki törli a regisztrációt.

2017. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!