Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem az asos-tól. És...

Rendeltem az asos-tól. És vissza szeretném küldeni a csomagot de HOGYAN?

Figyelt kérdés

Sajnos 2 különböző méretű cipőt küldtek és ezért. Fel mentem az oldalra ott ki töltöttem amit kell. beállítottam hogy vissza tudjam küldeni ingyenesen a magyar postán. De ahhoz ki kellene nyomtatni egy címkét amit én kaptam meg pdf fájlban, de sajnos nincs nyomtatóm. Postán esetleg ez megoldható? csak mert ezt én kaptam és emailen van. És nem hinném hogy bluetoothon, vagy usb vel ott baszakodnának..


Közbe még biztos körül nézek hol tudnám kinyomtatni de na...



2017. aug. 3. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:

csomagautomata?

az kinyomtatja, de csak azt amit te töltesz ki a webes felületen.

2017. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Usb-ről nyomtatványboltban ki tudják nyomtatni, vagy valamelyik ismerősödet is megkérheted, hogy nyomtassa ki.
2017. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Néztem a posta oldalán ,de nem tudok annyi adatot kitölteni mint amit kéne, meg az nem tudom hogy ingyenes lenne e. Egyébként nem tudom hogy nálam lenne e nyomdás. De ahogy írtam körül nézek én is, meg lehet a szomszédot megkérdezem van e neki. Csak gondoltam hátha van e gyorsabb módja.
2017. aug. 3. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!