Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2008-ban a tescoban vásároltam...

2008-ban a tescoban vásároltam egy alko láncfűrészt. Most meghibásodott. A márkaszervízben nem akarják díjmentesen javítani, azzal az indokkal hogy a tesco 2008-tól nemadhat ki 3 éves garanciát csak 1-et. Hová fordulhatok a panaszommal?

Figyelt kérdés

Az alko termékeket mindenütt 3 év garanciával árulják.

A garancia levelen is 3év van feltüntetve.Egyébként a debreceni márkaszervízről van szó.


2010. máj. 26. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
vidd vissza a Tesco-ba! tanulság: ne vásárolj no name cuccot, főleg a tescoban
2010. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kamuznak...vidd a teszkóba be, és ne távozz, amíg át nem veszik garanciális javításra az ügyfélszolgálaton, a szerviz meg kapja be, nem akarnak garanciában javítani
2010. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet hogy pontatlan voltam.A debreceni ALKO márkaszervíz

nem a teszkóban van.

2010. máj. 27. 07:34
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor is a tescoba vidd vissza, és máskor máshol vásárolj műszaki cuccot, és ne gagyit
2010. máj. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a forgalmazónak kötelessége a szervizeltetés, ezért írtam, hogy oda vidd vissza....


olyan meg nincs, hogy x gépre kis pista szakboltja 3 év garanciát adhat, a teszkó meg csak egyet....

2010. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!