WISH-ről rendelők!?

Figyelt kérdés

Leadtam a rendelést de kiderült hogy nincs pénz a kártyámon,így azt írja a rendelés állapotához hogy a befizetést követően elindítják a rendelést. Reggel került pénz a kártyámra de nem történt semmi. Rendeltem most egy újabb valamit, hogy így elindul hátha a többi dolog, de csak ezzel az új cuccal történtek meg a dolgok kaptam emailt illetve visszaigazolást az alkalmazástól de csak erről az egy termékről a többihez kiírja hogy függőben.

Elindulhat e valamikor a rendelésem vagy stornózzam az egészet és rendeljem meg újra. Valaki járt így vagy tud segíteni?



2017. szept. 8. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendeld újra. Attól, hogy töltöttél fel rá pénzt az oldal ezt még nem tudja, így értelem szerűen nem is terhelték a számlád.
2017. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pénz a BANKSZÁMLÁDON van, az isten áldjon meg, hogy ezt 2017-ben ennyien nem tudják........

A terméket meg rendeld meg talán újra...

2017. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendeld meg újra, mert hiába került pénz a számládra ők ahhoz attól még nem nyúlhatnak, rendelt meg újra a termékedet és akkor minden oké lesz.
2017. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gweenda válasza:
Én is jártam így. 4 nappal azután, hogy pénz került a kártyámra, indult el a rendelés.
2017. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!