Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ma kaptuk meg az árverezés...

Ma kaptuk meg az árverezés időpontját (nov.26). De az nem volt a papíron hogy mikor kell kiköltöznünk! Azt honnan tudhatom? Vagy majd a vevő dönti el?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 09:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a maradék ügyben zárolják a fizetésed,vagy GYES-t,GYED-ET AMIT KAPSZ MINDEN HÓNAPBAN. mEG MINDENEDET ELADHATJÁK,AZ UTOLSÓ SZÉKIK MINDENT!!!
2010. jan. 12. 13:21
 12/15 anonim ***** válasza:

szia!

mi lett veletek?le tudnád nekem írni az egész menetét,most fogják felmondani a hitelemet,mi előtt állok?senki nem mond semmit!!!

2010. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Én sem tudok neked semmit írni,mert még mindig megvan a kérónk :)

2010. jan. 30. 20:15
 14/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok 2008 óta húzódik?
2010. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

NE hagyjátok üresen a házat! Adjátok ki albérletbe, havi "bérleti szerződéssel", ha már nem laktok ott! [Volt egy ilyen válasz.]

Az is csak pénz hoz, ha nem is sokat, még mindig többet, mint a semmi!

2010. febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!