Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha hamis oldalról...

Mit tegyek, ha hamis oldalról rendeltem?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy táskát 20000 Ft értékben erről a hamis oldalról. [link] Azt olvastam, ha külföldről nem érkezik meg egy csomag, akkor a Békéltető Testületnek kell írni. Most már biztos vagyok benne, hogy nem fogom meg kapni a csomagot, mert automatikus e-maileket kapok az oldalról, ahelyett, hogy válaszolnának a kérdéseimre és semmi elérhetőség nincs megadva e-mailen kívül. Ez esetben tud a Békéltető Testület valamit tenni, vagy mi a teendő ilyenkor?
2018. jan. 8. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem rendőrség, de kétlem, hogy befogják tudni hajtani
2018. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legközelebb, ha olyan oldalon jársz, ahol a bankkártya adataidat kérik és nem látsz a címsorban lakat jelet, eszedbe se jusson megadni az adatokat!

Amit tehetsz, hogy a bankkártyádat azonnal letiltatod, mielőtt költekezni kezdenek vele.

2018. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bank: charge back és kártyatiltás
2018. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És esély nincs arra, hogy visszakapjam valahogy a pénzem? Esetleg egy külföldi testületet nem lenne érdemes felkeresni? Ha nem is kapom vissza a pénzem, legalább más ember nem kerülne ilyen helyzetbe, mint én, ha megszűnne ez az oldal.
2018. jan. 8. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:

A chargeback-kel vissza fogod kapni a pénzed.


[link]


Ha más felhasználókért is aggódsz, itt jelentheted az oldalt:

[link]

2018. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!