Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sport/tippmix arbitrázst...

KrekkZoli kérdése:

Sport/tippmix arbitrázst valaki csinálja még? Meg tudna benne segíteni!

Figyelt kérdés
Én is bele akarok kezdeni de nem tudom hogy hogyen meg hogy mit figyeljek meg progi is kéne de még pénzt nagyon nem akarok a programba fektetni mert ha nem jön be a dolog vagy rájövök hogy nem nekem való akkor a pénzemet nem szeretném kidomni

2018. jan. 11. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne
2018. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hinni a templomban kell.Hátrány a,hogy szinte egyik buki sem támogatja.Sőt. rengeteg bukinál kell pénzt tartani ,nem is keveset.Éjjel-nappal a monitor előtt kell ülnöd és lesed az alertet.( riasztás).Utalod a pénzt oda-vissza.Legnagyobb veszély ,hogy megfogadod az egyiket,mire átlépsz a másik bukira,ott már levették az oddsot. Bukta !
2018. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont ezért irtam,hogy nem hiszek benne.

De hajrá!

2018. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vissza léptem az elgondolástól mert rájöttem hogy egy csomó időmet elvenné. Ja és köszönöm a válaszokat 😊
2018. jan. 17. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!