Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postán valóban nem lehet...

Postán valóban nem lehet olyan levelet feladni, ami be van ragasztózva?

Figyelt kérdés
Ma fel akartam adni egy levelet, aminek nincs ragasztós lehúzható csíkja(egyébként ez nem olyan régi újítás) és benyálaztam, de nem ragadt le. Mondtam a hölgynek, hogy legyen szíves kicsit beragasztózni (tudom hogy van nekik). De azt mondta, hogy ez nem szabályos, töltsek ki másikat! Eléggé felment a pumpa bennem.
2018. febr. 1. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Valamit félreérthettél.

Egyébként egy boríték le nem ragasztása esetén mit jelent az, hogy "töltsek ki másikat" ??

2018. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt, hogy olyan levelet adjak föl, amin van lehúzható csík, le lehet ragasztani, nem kell külön bekenni. Bosszantó, hogy egy előre megírt levelet csak azért nem hajlandóak a postán elfogadni, mert nem ragadt.
2018. febr. 1. 11:28
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
kicsit gondolkozz, nem nehéz: mi történne, ha felvenne egy olyan levelet ami nem zárt? kiesik a tartalom, a címzett kap egy üres borítékot. Ki vállalná a felelősséget? A posta? Vagy te? Na ugye, hogy nem nehéz...
2018. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Mi egy csomószor celluxszal szoktuk lezárni a borítékot, mert a csík nem zár rendesen. Még sosem dobtak vissza levelet emiatt.
2018. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as, pont ezért ellenőrzik felvételkor, hoyg le van-e zárva rendesen. ÉS ha nincs, maga a felvevő ragasztja le cellux-szal!!!

Legalábbis én eddig csak ilyennel találkoztam. De én magam is ragasztottam vissza celluxszal, amikor felbontottam, még valamit tettem bele, és nem ragadt vissza rendesen.


SZóval kifogtál egy rosszindulatú postást.

2018. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem celluxra gondoltam, hanem tubusos ragasztóval(nem tecnokol), máskor is azzal bekenték és jól lezárható lett. Otthon nem tudtam megcsinálni, mert a postán kellett felvennem egy levelet és tovább küldeni.
2018. febr. 1. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor mondd neki, hogy adja ide a panaszkönyvet és beírod.
2018. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Technokollal mondjuk tényleg nem jó ötlet, mert melléfolyhat, és akkor összeragadnak a levelek a feldolgozás során, meg szétszakadnak, amikor a gép szét akarja választani őket. Celluxszal teljesen okés, ma is kaptam így ragasztottat, de lehet, hogy nem volt a postásnál cellux.
2018. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!