Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 3 gyerek mellett keresek...

3 gyerek mellett keresek otthonról végezhető munkát. Nincs ötletek mit lehetne csinálni? KATA hogy működik gyet mellett? Mennyit kell fizetni havonta?

Figyelt kérdés
Jelenleg van állásom, de fel akarok mondani, mert otthonról csináltam eddig, de most be kellene járni, de azt még nem tudok. Illetve iszonyatos felelősséggel jár a munka, ami már tönkretette a családomat, az állandó stressz és aggódás, hogy mit rontottam el, amit már nem lehet kitörölni a gyártási tervből. Szeretnék még legalább egy évig valami lazább munkát, amivel fenntartjuk magunkat, aztán visszamennék rendes állásba valahova máshova, ha a gyerekek kicsit nagyobbak.
2018. márc. 17. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
9%

Otthonról végezhető munkák ugyanolyan szakmák mint bármi más. Meg kell tanulni, és az idő. Ahogy kiveszem a történetből, Neked annyira nincs sok abból.


Én online marketinggel foglalkozom illetve tőzsdézem, de mindegyik legalább 1 év volt mire megtanultam őket külön-külön.

2018. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Gyet mellett 50 ezer a kata, akár megvan még papíron a munkahelyed, akár nincs.


Ha tételes ktg elszámolást választasz, gyet alatt nincs minimum járulékfizetési kötelezettség, csak a kivét után kell fizetned.

2018. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2018. márc. 17. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!