Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunka a T. E. S. C. O. -ban?

Diákmunka a T. E. S. C. O. -ban?

Figyelt kérdés
Tescó-ban árufeltöltő, erről mi a véleményetek? Sok ismerőstöl hallom hogy sokat kell dolgozni és ahoz képest keveset fizetnek. Vélemény?
2010. jún. 12. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem is mennek oszálytársaim. Éjszakai árufeltöltő az egyikük, ő este 10-től reggel 6-ig dolgozik és 500 ft-os az órabér.

Nappalin asszem 400 valamennyi órabérért dolgoznak.

2010. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom oda diákszövetkezettel mehetsz, ahol pedig fix, szerződésbe foglalt bér van. Én is így dolgoztam ott. Voltam árufeltöltő és tényleg folyamatosan dolgozni kell. Egy műszak alatt meg van adva, hogy hány raklapot kell kipakolnod. Volt olyan, hogy egy csajt az éjszaka közepén haza küldtek, mert alig csinált valamit, lazsált. Amúgy az éjszakai műszak szerintem jobb az árufeltöltésben akkor még vásárlók sincsenek.
2010. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
az 500 Ft-os órabéres diákmunkának nagyon kellene örülni..
2010. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, hogy baromira kihasználják ott az embert.
2010. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor én sem megyek oda dolgozni nyáron!Sok munka kevés pénz!
2010. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Az 500 forintos órabér kevés diákmunkára? Ne szórakozzatok már. Mégis mit gondoltok, ha kikerültök az iskolából, mindenkiből miniszter lesz vagy államtitkár? A mai gyerekek iszonyatos álomvilágban élnek. Vannak olyan felnőttek, akik ekörüli vagy ilyen órabérért dolgoznak. 500 Ft-os órabér az 8 órai munkávan 4.000 Ft. 25 nap alatt 100ezer. Nem mondom, hogy kiemelkedő fizetés, de egy diáknak? El vagytok ti varázsolva.
2010. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Én is dolgoztam jó pár helyen diákként, annó 320as(!!!) órabérért, és fizikai meló is volt benne, pedig lány vagyok! Ráadásul volt szerencsém a Nokiában is dolgozni 12 órában 3 munkanapos és 2 szakos rendben... ( értsd: H-K-Sz reggel 8-este 8ig majd CS_P_SZo este 7.30-tól másnap 7.30-ig és kezdődött előröl!!!) Az oda utazás plusz 1,5 óra volt!!! (bár a buszt fizették). És ott kő keményen mindenki b@szogatott ha nem csináltam elég gyorsan(!) mert akkor az ő prémiumukat vertem el...)


Próbáljátok meg úgy felfogni (főleg ha pasik vagytok) hogy legalább nem kell konditerembe menni és arra költeni, hogy legyen izmotok... :)) vagy ha pengék vagytok valamilyen idegen nyelvből, akkor menjetek el fordítónak, ott azt hiszem 800-as órabérek vannak, és van szintfelmérő is, úgyhogy akárkit azért oda sem vesznek fel!


Azét érdemes lenne elgondolkodni, hogy mint diákok, szinte (sajnos) semmi szakképzettségetek sincsen, ráadásul csak olyan munkát lehet adni nektek (sajnos) amiből nem lesz galiba, mert a munkáltatótok (értsd: diákszövetkezet) nem fog fizetni a hibátokért, ha valami gubanc lesz, és azért nyugodtan nézzetek körbe a korosztályotokba, azért sok link alak van, akiknek mindezt köszönhetitek (sajnos) (tapasztalat, mert én is láttam anno diák társaimat, akik linkeskedtek).


Ha nagyon kevésnek tartjátok a pénzt, próbáljatok meg szövetkezeten kívül gondolkodni, ismerősök, hirdetések...stb. de akkor sem hiszem, hogy ne lenne kemény.


Amúgy olyan melóra ne nagyon számítson senki sem, hogy beül valahová, és akkor azért fizetnek... ha nem fekszik a fizikai munka, menjetek el operátornak, vagy call-centereseknek, na az is biztosan nem fog tetszeni, de ott legalább székben ülhettek!

2010. jún. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én kereskedelmi igazgató voltam a Tesco-nál és tudok Neked egyes,s mást mondani az ottani diák munkáról.Ne menj...nagyon röviden!Ki használják a szinte ingyen munkaerőt,sajnos a tiszteletnek a legkissebb jelét sem mutatják a diákok felé.Nagyon szar cég,remélem egyszer tönkre megy...
2010. jún. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
foglalják, a helyet a diákok! diákok tanuljanak!
2012. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

04-22 12:07


Miért, fizeted?

2012. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!