Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyikkel egyszerubb elindulni?

Melyikkel egyszerubb elindulni?

Figyelt kérdés
Ha veszek termekeket de en tovabb ertkesitem, vagy ha termekek linkjiet hirdetem a google adwordson vagy bingen vagy akar a facebookon es ha vesznek valamit akkor abbol reszesedek (affiliate marketing). Vagy nyissak egy webshopot? Melyik nem jar sok koltseggel, illetve vevo szerzeshez melyik modszerrel jutok a legkonnyebben?
2018. máj. 17. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy időgép kellene inkább. 15 éve még innovativ voltál ezzel a piacon , voltunk összesen 1300-an az országban. Ma már boldog-boldogtalan webshopozik affiliatezik és dropshipmentben látja a spanyol viaszt.Tul.képp míg kevesen voltunk pár ezer forintból indítottal ilyen üzletet 4000 fős faluból export import ment egyik szobából a másikba atcsoszogva. Akik azóta a piacon vannak megerosodtek van multjuk tőkéjük. Az új belépők meg hullocsillagok.Hetente hirdetik utolsó fillérjeiken is magukat , amit az általuk keltett "zaj" miatt kell fizetniük , hogy kitűnjenek a tömegből a hozzáadott érték nélküliségben. Anno eleg volt ha olan termeket adtál amit a másik nem, utána mikor ez telítődött jött az árháború az importtal és háromszög ügyletekkel, majd a konglomerátumokka kinövő cégek és a "kóklerek" hada utobbiak havonta cserélődnek szerencsevadász módon.
2018. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Affiliate, ingyen kihozod és az előző hülyeséget beszél hogy telítve lenne a piac. Az Amazon.de-ről rendelnék, de egy olyan oldalt nem találtam, ami napi szinten frissülve listázná az akciós és ajánlott termékeket leírással reviewokkal amiket érdemes lehet megvenni.
2018. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most nem egeszen ertem, akkor ennyi erovel senki se adjon el pl wc papirt mert csak egy helyen lehetne venni? Ez hulyeseg, szarni mindneki szarni fog ugyis. Szoval valami kene az elindulashoz de nem tudom hogy melyikkel jobb. Utolsonak: az affiliate-n sokat gondokodom csa ott meg nem egeszen ertem hogy a pl az adwordsben kattintasok utan is fizetni kene es gondolom nem lehet beallitani hogy mekkora kattintas legyen nem akarok tul fizetni mert akkor a szarnak se eri meg. Vagy igen?
2018. máj. 17. 16:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Ui utolso: Nezd meg ezt. ;) [link]
2018. máj. 17. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi hirdetés nem kell, elég a jó SEO és a jó kontent.


Linket néztem, de én venni akarok nem eladni, tehát valami blogszerű dologot kerestem ajánlott termékekkel, jó akciókkal, csak olyanokkal amit szállítanak Mo-ra is.

2018. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12 éves az ilyen profilú cég amit alapítottam (2011-ben 1Ft-ért adtam rl végül) még ma is működik éves 10 milliós bebetel mellett hoz 400-500.000 Ft adózott eredményt) , csak épp a piaci szereplő lett 1000x annyi munt régen. Ha a 41%-os nem talál ilyet , amit mondd akkor miért nem csinál maga? ( piaci rés) Ha van piaci rés nem kell marketing mert eladja magát az egyedül álló termék v. szolgáltatás. Akkor magas költségű online marketing sem kell ami miatt a 10 milliós bevétel profitja havi 40.000 ftra csökken.
2018. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!