Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal nem elérhető "Belső...

Fütty Ádám kérdése:

Paypal nem elérhető "Belső hiba" miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérését nem tudjuk feldolgozni. Próbálja újra később.

Ezt az üzenetet írja ki egy nagy piros háromszögben lévő felkiáltójellel. Rámegyek hogy próbálja újra, és semmi, csak ugyan ez.



2018. jún. 29. 01:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia, nekem ugyan ez a problémám van, gondolom, és remélem hogy később megcsinálják.
2018. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám. Fizetésnél tudtam használni, csak bejelentkezni nem enged. Jelszó megváltoztatása sem segített.
2018. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Helo,sajna énse tudok belépni 😑 kinek lehet írni a paypalnál vajon?hogy nem jó,mert lehet észre se vették
2018. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szia én sem tudok ma belépni pedig jó lett volna hozzáférni a pénzemhez már 2 napja ezt műveli nekem. Remélem hamar megoldják :(
2018. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én se tudok belépni, de fizetni tudtam vele. Azt hittem a fiókommal van valami baj, de ezek szerint másnál se működik.
2018. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Sziasztok,igen úgynéz ki hogy mindenkinél ez van :/
2018. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem 2 paypalom van. A magyar kártyához csatolt nem megy , én is változtattam jelszó , de így sem enged be. A UK-es kártyához csatolt viszont műkszik. Két különböző, de g-leveles accom van. Érdemes a paypal fórumba írni nem ide.
2018. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ez megy már egy ideje, 2016 óta! Telefonálhatsz nekik, de nem tudnak semmit se csinálni! MAF? Fórum topic: [link]
2018. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem most állt vissza. Legalább egy napig nem volt elérhető.
2018. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Most nekem is jó
2018. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!