Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jogos ez az ügyvédi munkadíj,...

Katica28 kérdése:

Jogos ez az ügyvédi munkadíj, útiköltség kérés?

Figyelt kérdés
Elrontotta a bíróság a nevem és a számlaszámom, amit kértem kijavíttatni az ítéletben. Az ügyvéd annak a munkadíját rajtam akarja elszámoltatni, holott én azt korábban lejelentettem. Ráadásul a tárgyaláson kért útiköltség elszámolást, amit meg is kapott. Mégis nekem is kiszámlázta azt az összeget. Ez is jogos?! Ha nem, hová mehetek felülvizsgálatra? Biztos van neki is valaki főnöke (hiába EV) vagy az ügyvédi kamarához jelentsem be? Hálás köszönet a válaszokért!

#Útiköltség térítés #ügyvédi munkadíj #jogtalan ügyvédi követelés
2018. aug. 1. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit mond az ügyvéd minderre? Miért neked vannak ezek felírva?


"Ráadásul a tárgyaláson kért útiköltség elszámolást, amit meg is kapott. Mégis nekem is kiszámlázta azt az összeget." - Ezt nem is értem. Ezen mit számláz ki? Milyen útiköltségnek kellett az elszámolását megcsinálni?

2018. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"Ráadásul a tárgyaláson kért útiköltség elszámolást, amit meg is kapott. Mégis nekem is kiszámlázta azt az összeget. Ez is jogos?! "


-Ha már kifizetted, akkor mért kéri mégegyszer?



Először is menj a Bíróságra, ott a panaszfelvételre!

2018. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!