Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kaparós sorsjegyen véletlen...

Kaparós sorsjegyen véletlen lehet ez?

Figyelt kérdés
úgy döntöttem veszek egy sorsjegyet, válogatásnál kiválasztottam egy számot amire a sorszáma végződjön, nyerni nem nyerem vele, de az ára visszajött. kicseréltem, ugyanerre ügyelve, megint ugyaníngy jártam. aztán harmadjára is. mondom ha rászántam csak próbálkozom, azt nézve hogy mi az utolsó száma, nem meglepő módon ismét az ára jött vissza. lehet valaki ennyire szerencsés ennél a rabló cégnél, vagy tényleg rátapinthattam hogy lehet ennél a sorsjegynél (vagy ebben a sorozatban) az összes ilyen végű az árát visszanyerőre van gyártva?
2018. okt. 15. 16:25
 1/4 anonim válasza:
Én ugyanígy jártam egy 500 Ft-os sorsjeggyel, egymás után 3x nyertem vissza az árát, de a negyedik már nem nyert. Azért vettem mert már idegesítő hogy mindenki arról beszélt hogy vett egy 300 meg 500 forintosat és nyertek vele, egyik 5000 ftot a másik 8000-et. Hát mondom kipróbálom én is. Az első próbálkozás az amit írtam aztán tegnapelőtt vettem ismét egy sorsjegyet, 1000 Ft-os bukszát. Még az árát de nyertem vissza, pedig azon szintén mindenki nyer a közelemben. Aztán ma tankolás után vettem 500-as black jackat, nem nyert. Úgyhogy én már az a kategória vagyok hogyha 100 ezreket költenék sorsjegyre akkor se nyernék.
2018. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
#az árát de nyertem vissza.
2018. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Se nyertem vissza akart lenni.
2018. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
múlthéten anyám vett egy Bukszát a postán csak így véletlenszerűen, 22 ezret nyert vele. 2,5 millió darabból ezer volt ilyen értékű. nagyon szerencsésnek kell lenni ezekhez
2018. okt. 22. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!