Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online tőzsdézés kapcsán...

Online tőzsdézés kapcsán megválaszolnátok nekem az alábbi kérdéseket? (leírásban kifejtem)

Figyelt kérdés

A kérdéseim elsősorban az 500Plus demo számlájára vonatkoznak. A minapi regisztráltam egy demoszámlát, amire kaptam 10millió forint demo pénzt. Ebből eleinte nyertem majd elbuktam. végül 400ezer forintot buktam. Így úgy döntöttem felhagyok vele, és töröltetem a profilom. Egy kereskedésem azonban még folyamatban volt, mikor törölték. A kereskedésemre azt hiszem 3 milllió letét raktam és valami 60millió volt az egész a szorzókkal együtt.

A kérdéseeim a következők.


1.a Mostt hogy törölték a profilom (vagy legalábbis azt írták hogy has benn closed, és be sem tudok lépni) a folyamatban lévő kereskedés is lezárult?


2. vagy ha nem zárult le,akkor az ott az idők végezetéig veszíti el a demo számlán lévő pénzt?


3. Olyan lehetséges hogy egyszer csak pár év múlva kapok egy üzentet hogy ez a kereskedés (amiről én már ne mis tudok de fut) hatalmas veszteségeket termelt, és most fizessem ki?


4. a demo számlás elért veszteségeket ki kell fizetni?


Kérlek mindegyikre válaszoljatok!



2018. nov. 3. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi ésszel hogy vagy még életben?
2018. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért van ez az oldal, hogy az ember megkérdezze amit nem tud, amihez nem ért... Nem értem miért lennék attól buta, hogy valamit nem ismerek?
2018. nov. 3. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Ez a kérdés valóban jó eséllyel pályázik a nap kérdése díjra ebben a kategóriában.

A demo számla egy játék, egy teljesen fiktív számla, természesetesen nem kell kifizetned a "veszteséget", mint ahogy a "nyereséget" sem kapod meg.

2018. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! És a türelmet is. Tudom hogy nagyon laikus és kissé paranoiás vagyok a témában:D


Még annyit megmondanál, hogy akkor a függőben hagyott kereskedésem (amire írtam hogy sok milliós téttel ment) is e eltűnt vajon, amikor törölték a profilomat (vagy zárolták, vagy mit csináltak vele) vagy az még ottvan a képzeletbeli demoszámlán és termelni a mínuszokat? Vagy mivel ez játékpénz, a regisztrációm törlésével ez is eltűnt és megszűnt. Mert az oldalra mikor be akarok lépni azt írja nem tudok, viszont regisztárlni újra sem tudok, mert azt írja van már ilyen felhasználó. :D

2018. nov. 3. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha törölték a profilod, akkor törlődött minden.
2018. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

4. Nem törlődött, haverom is demo számlán nyitott kereskedést hagyott, törölte a profilját, majd 3 hónap múlva jött a milliós számla...



Na viccet félre téve, ha azt feltételezzük, hogy felfogtad amit előttem írtak a demo számláról, akkor mi a p*csömért foglalkozol vele, hogy lezárult-e egyáltalán? DEMO számla, érted? Olyan mintha játékpénzzel kereskednél.


Amúgy ebből is látszik, hogy nem csoda, hogy ennyi ember veszíti el a pénzét a különböző online kereskedési formákon. Annyira lusták, hogy az alap dolgokat ba***ák elolvasni még az elején.

2018. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

utolsó, épp az utolsó két mondatod jutott eszembe a kérdést olvasva.


kérdező, nagyon remélem, hogy igazi pénzzel ennek még a közelébe sem mész.

2018. nov. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Esperes Károly válasza:

1) Valakin ismerethiánya miatt gúnyolódni meglehetősen alávaló dolog

2) A demo számla nem más, mint egy játék, játékpénzzel. Jól meg lehet tanulni minden könyv és tanfolyam nélkül a kezelés módját, persze tömérdek idő és türelem kell hozzá. A "try and error" elved el kell fogadni. Ne add fel, de látva kérdéseidet, hosszabb időre (legalább 2-3 hónap) lesz szükséged. Ennyi idő alatt rá lehet jönni néhány alapvető trükkre. Válassz ki néhány instrumentet, rakd be a "kedvenc" listára és figyeld a görbék mozgását (én a "gyertya" ábrázolást szeretem). Az árfolyamváltozások mennyire hektikusak, mennyire gyorsak. Nézd meg sokszor a baloldali függőleges sáv ikonjainak értelmét. Bármilyen hülyeséget kérdezel ha tudok, válaszolok. Ráérek, nyugdíjas vagyok. Csak bátorításul: még én is demozok, de a 10 millióhoz két hét alatt "kerestem" 400 ezret, Persze párszor buktam is, de elviselhető volt.

2021. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"trial and error", ha már angolul írtad
2021. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!