Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telekom házhoz szállítás?

Telekom házhoz szállítás?

Figyelt kérdés
Előbb szerettem volna rendelni egy telefont kamatmentes részletfizetéssel. És ahogy egyeztettem volna a szállítási adatokat, mikorra érjen ki ésatöbbi' megjelent, hogy előleg 224k. Ez micsoda? Mármint végig a kb 15-6 ezres havidíjat írta ki, csak most vettem észre – még nem nyomtam rá a megrendelésre.

2018. nov. 29. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden le van írva. Olvasnod kellene tudni. Előleg szó jelentését sem ismered?
2018. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs több éves előfizetéses múltad a telefonos cégnél, akkor előleget szoktak kérni.

Meg aztán, ha 224 ft az előleg, akkor gondolom, min. egy 400 ezres valamit akartál "ingyen" kihozni - ne csodálkozz, ha nem "dobnak meg" csak úgy vele, látatlanban, ajándékba :-)

2018. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Maga a készülék durván 225 ezer forint. Csak azt nem értem, miután megrendeltem, és utána 22 hónapig kb 15 ezret fizetnék (törlesztő+havidíj) miért a készülék teljes árát kérik el, nem pedig kb az első törlesztődíj árát?

Mert persze, nem várom a sültgalambot, csupán nem értem, miért kéne kifizetnem kétszer a készülék árát?

2018. nov. 29. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor valami olyasmiről lehet szó, hogy X díjcsomagban kerül csak annyiba a készülék, ha nem olyan díjcsomagot választasz, akkor meg jóval drágább.


Vagy még az is lehet, hogy kiikszelted a hűségnyilatkozatot.

Vagy egyáltalán nem előfizetéssel akarod megvenni.

nehéz így találgatni, hogy se konkrét készüléket se részletet, se semmilyen infót nem adsz meg...

2018. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szokás szerint átvertek, ahogy engem is meg més sok más ügyfelet. Messzire kerüld a telekomot mert szándékosan verik át az ügyfeleiket.
2018. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!