Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan adhatom el legegyszerűb...

Hogyan adhatom el legegyszerűbben és leggyorsabban a lakásomból a cuccokat?

Figyelt kérdés
És legjobb áron persze :) Bútorok, műszaki cikkek, könyvek. Külföldre költözés miatt. Kb milyen árat kapnék? 50 nm átlagosan jól berendezett lakás.
2008. nov. 6. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyorsan és a legjobb áron az általad vázolt esetben nem igazán "működőképes" dolog.

Ha van rá lehetőséged - mondjuk ismerős, barát, családtag stb, aki itthon marad - akkor add be bizományiba, ott általában árában el tudják adni, így a pénzedhez juthatsz, igaz lehet, hogy hónapok múlva.

Ha viszont most "azonnal" el akarod adni, akkor vagy megalkuszol az ár tekintetében, vagy a nyakadon maradhat.

2008. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz a lakohelyedhez kozeli hasznalt butor boltot, kerdezd meg toluk mennyit adnak a cuccaidert, vagy hirdesd a vateran itt a neten, vagy helyi ujsagban ahol laksz.

Hirdethetsz ugy is (bar nem tudom hogy nem buntetik-e otthon) hogy keszitesz pl. 20 db hirdetest telszamoddal, es kiragasztgatod a kornyekeden. Ezt most is megtudod csinalni, mert sotet van, es nem neznek ugy rad az emberek mint... (en igy talaltam baby-sittert mar masnap amikor kitettem az apro hirdeteseket fara, ide-oda)

A lenyeg hogy hirdesd, hirdesd, hirdesd!

Amikor kikoltoztem en nem adtam el semmimet, a kisszobaba bezartam mindent.

Hova koltozol?

2008. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbálkozz a vaterával, vagy a teszvesz-en.
2008. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Vaterán adtunk el mindent költözéskor. Ha 1 Ft-ért raktuk fel, mindig fellicitálták reális árra, ha normál árral tettük fel, akkor viszont rá se néztek. Viszont így egy hét alatt megszabadultunk mindentől. Számít a jó fotó és jó szöveg!
2008. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó válszoló: Minimálárat írtatok? És a szállítást hoy oldottátok meg?
2008. nov. 6. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Szia!Regisztrálj az oldalakon és ott minden le van írva(hogy töltesz fel képet stb..)Ha 1 ft-ról indítod,akkor annyiért kell adnod,amennyire fellicitálják,ha minimál árat adsz,akkor is 1 ft-ról indul,de a minimál ár azt jelenti,hogy pl 10.000 alatt nem adod.Üdv egy Teszveszes:-)
2008. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocsi,mindig a vevőnek kell szállítani.
2008. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!