Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legnagyobb...

Mennyi volt a legnagyobb "ablakon kidobott pénz" az eddigi életetekben?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 5. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Hú, nekem rengeteg volt, zömében valamilyen terméket vásároltam.


Pl. vettem egy használt ultrabook-ot 69 ezer forintért, amiről később derült ki, hogy az egyik billenytyűje akad, így ki kellett cseréltessem 20 ezer forintért az egészet.

A teljesítményével nem voltam megelégedve, így pár hónappal később eladtam, 28 ezerért vették meg.


Neked mi volt?

2019. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Az elcseszett egyetemi éveim. Nem is kézzel fogható pénzkidobás, csak szimplán sokkal több időm ráment és 25 éves elmúltam mire elkezdtem érdemben dolgozni. Ezzel szemben más ismerőseim 18-20 évesen már munkába álltak és 30 évesen előrébb vannak az életben mint én.


Anyagi kidobásnak tartom a 180 ezres kerékpárom, mert alig használom és mindig van valami baja, bőven elég lett volna egy sokkal olcsóbb, de azért el használgatom.


Vagy Ofotértben csináltattam Hugo Boss szemüveget, 3-szor mentem vissza kicseréltetni. Elsőre szerintem egyáltalán nem azt a lencsét rakták bele, amit kértem, egyszerűen érződött, hogy valami sokkal gagyibb műanyag szar, majd kicserélték de torzított és végül egész használható lett de a mai napig feleslegesnek tartom. Előtte 4-ed annyiért volt szemüvegem, de mindenben jobb volt.


Vagy vettem 60 ezerért videókártyát. Egyrészt elcsesztem, hogy akkoriban nem kértem róla számlát, mert a cégem vissza adta volna az áfát. Másrészt amikor bejött a nagy bitcoin bányászat, akkor 100-120 ezerért el tudtam volna adni. Ez nem konkrét kidobott pénz, de jó üzlet lett volna.


Összességében nálam inkább a sok kicsi sokra megy alapon megy el a pénz amit sajnálok.

2019. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy a csóró egyetemista éveim alatt a kis kiadások fájóbb hibák voltak. Például vettem 10 ezerért videókártyát, hogy jó lesz régi gépbe. Első hét után elfüstölt, meg szétszedés után látszott, hogy volt már forrasztva. Vagy vettem egy Lumia telefont 20 ezerért, egy katasztrófa volt. Ezzel szemben az Oneplus 3T-m 160+ ezerbe került tokkal, kiegészítőkkel, viszont 2,5 éve rendben teszi a dolgát.
2019. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Mikor egymillió forintot feltettem online fogadáson 1.2-es szorzóra. Elbuktam. Volt ám sírás rívás. Na mondom, mindjárt kinyirom magam.


Azon kívül meg pár milliót elszórtan, de az nem érintett meg.

2019. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Vettem egy Xbox one-t pár éve 120 ezerért, amit 2x kapcsoltam be kb.

Szar munkahelyen dolgoztam a piaci fizum feléért, ez is szerintem pénzelbaszás volt.

2019. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egész életembem mindent hitelre vásároltam, volt 2 hitelkártyám is. Ezekre az elmúlt 50 évben annyi kamatot fizettem, hogy az a pénz ha most itt lenne akkor felérne egy lottó 4-sel
2019. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!