Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek kamu ez a két...

Szerintetek kamu ez a két weboldal ahol Forex kereskedést oktatnak mert mundjuk én csak ezt a 2 oldalt találtam ami eléggé hitelesnek tünt? (Többi lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Vagy valaki vette már igyénybe a szolgáltatásukat és ha igen akkor mi a véleménye róla ?



2019. jún. 1. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Profi kereskedő vagyok.

A probléma az oldalakkal az, hogy ezek az infok, közösségek kint vannak a neten, teljesen ingyen.

Az, hogy összeszedik neked pedig nem ér ennyit szerintem, plusz amíg összeszeded az infót, még tanulsz is.

Az, hogy kamu nem tudom, de amit kínál az nem ér ennyit.

2019. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.De azért csak van valami féle oldal vagy közösség ahol Forex Kereskedést oktatnak mert olyan hogy Magyar országon nincs olyan nem létezik csak kell lenni valaminek ahol kimondottan ezzel foglalkoznak.Vagy csak lehet hogy én nem találtam eddig.De ha van akkor hol ?
2019. jún. 2. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Engedd el, hogy majd megtanulsz valakitől kereskedni! Nincs két egyforma módszerrel és eredménnyel rendelkező személy, a sikeresek közt sem. Sokan foglalkoznak ezzel, de nagyon kevés közülük az erdményes, aki legalább a minimélbért összeszedi belőle havonta. :D


Sándor Zsolt (fxtlondon) az XM oktatója volt, de vannak kétségeim, hogy meg tudna élni a saját számlás kereskedéseiből. Az angol cégüket 500 font tőkével alapították (vicc).

A másik ürgét nem ismerem, pedig elég kiterjedt kapcsolataim vannak a témában.

2019. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!