Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A ti városotokban van facebook...

A ti városotokban van facebookon munkakeresős csoport? Ha igen, mennyire debilek ott az emberek?

Figyelt kérdés
Ki van írva, hogy csaj osztja, telefonszám ott van és aláírják, hogy "érdekel". Vagy privát üzenetre nem válaszolok és mindenki írja hogy írtam privátban, de a munkaadók is szemetek. Pl volt egy pékség, ahová jelentkeztem, ismerem a csajt, aki hirdette az állást, írtam neki, jelentkeztem rá email címen utána megint hirdette a munkát azóta is semmi. Több száz munkát újrahirdetnek érdekel kommentek alatta. Nekem már van munkám, de pl kiírja valaki, hogy munkát keres és aláírják, hogy szia milyen munka érdekelne majd egy értelmesebb válaszol, hogy munkát keres az illető nem ajánl erre itt a számom hívj fel érdekel a munka..😑😐🤔
2019. aug. 7. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideig követtem egy munkaközvetítő Facebook-oldalát, ott is ilyenek voltak kommentekben. Oda van írva az elérhetőség, erre "érdekel, jelentkeznék" (persze ez a két szó min. 7-8 helyesírási hibával leírva, amit ha akarnék, se tudnék itt és most leutánozni :D):
2019. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Változó mennyire debilek, van ilyen is, olyan is és nem csak a munkavállalókra jellemző.
2019. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen csoport és szó szerint ugyanaz megy mint amit leírtàl. Az a "legjobb" mikor valaki kiírja, hogy "munkát keresek xy tapasztalattal meg végzettséggel stb" erre alá írják, hogy "érdekel". Nem tűnik fel nekik, hogy az nem állásajánlat?? Szerencsére már nekem is van munkám, de nem a csoporton keresztül lett. Barátnőm most munkát keres, volt egy irodai hirdetve a csoportban. Írta a hirdető, hogy lehet privát üzenetben érdeklődni nála. De el sem olvasta amit írt neki a barátnőm.

24N

2019. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miskolc?
2019. aug. 9. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem :)
2019. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hirtelen ismeros volt😁
2019. aug. 10. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor az a szomorú, hogy több helyen ugyanez van :(
2019. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!