Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Legenda, vagy létező dolog,...

Legenda, vagy létező dolog, hogy valaki fel van jegyezve egy nem nyilvános dolgozói fekete listára, és az életben soha nem fogják sehol sem alkalmazni?

Figyelt kérdés
Ha valakit gyanúsan semmilyen munkára, de tényleg a legaljább munkákra sem veszik fel dolgozni, elképzelhető, hogy ennek lehet ilyen oka, vagy másban kell keresni az okát annak, ha valaki sehova nem kell?

2019. nov. 2. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
városi legenda.
2019. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

látom te is olyan vagy mint a testvérem, nem értitek az élet játékszabályait.


Olyan nincs, hogy te mindenen profi vagy, eladható tudással rendelkezel és nem vesznek fel sehova.


Olyan viszont van, hogy 1 vagy a millió biorobotból, aki csak annyira képes hogy A dobozt átpakolja B helyre, kérdés nélkül... viszont "ilyenekre" nincs 1 millió állás csak 300e... tehát 700e biorobot nem kerül felhasználásra (érts-> nem lesz állása)


Megoldás?


El kell kezdeni fejlődni.


-Tanulj nyelvet.. máris megnyílnak a lehetőségek. Biorobot maradsz vele, de nem csak dobozpakolásra leszel jó, hanem kommunikációra is.


- szerezz eladható tudást (direkt nem azt mondtam, hogy végezz el egy képzést!). Szintén biorobot maradsz, de nyelveket beszélő, eladható tudással rendelkező. Szintén újabb lehetőségek jönnek.


Felejtsd el ezt a baromságot, hogy "dolgozói fekete lista". Nem is értem, hogy ilyen hitrendszerrel, hogyan is létezhet valaki. Azt kapod az élettől, amit bele teszel. Nem teszel bele semmit, akkor nem is vehetsz ki belőle semmit. A többség mindent akar a semmiért cserébe. ilyen nincs. Ez az univerzum alap törvényinek megsértése.

2019. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen feketelista. Különben is, ha lenne: hogy oldanád meg, hogy rajta legyen a bivalynagybüdösi Papa-Mama Bt., a teljes közszféra, a multicégek mindegyike és a "zsebbe kifizetlek okéba, nem köll pappír" kőművesbrigád is?
2019. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Van ioyen lista, de meg lehet törni a varázsát, csak meg kell furdeni 42 szer pontosan 34,2 fokos vizben majd enni kell rantottat 6 tojasbol sajtal
2019. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha elég, ha csak 1x fürdik meg... annak is megvan a varázsa! :D
2019. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Igen. És azon már nem segít más, csak a piócásember.
2019. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
Komolyan mondom... Én nem értem. 4. Éve dolgozok ugyan azon a helyen. De pályafutásom elején cnc gepkezelo voltam, néha korrekcioztam de ennyi. Gyakorlatilag zoldgombos operátor... Erre még mindig kapok megkereseseket cnc-s munkakörben... Volt egy megkeresésem Finnországba kellene menni 2500euro+potlekok... Nemtudom hogy csak nekem jött be az élet, vagy makom van... Nemtudom
2019. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Tomegek lelektana c. konyv.


Kerdezo a tudatlan, manipulalhato ember ekes peldaja.

2019. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!