Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lehet az oka, hogy nem...

Mi lehet az oka, hogy nem vettem fel egy egyszerű operatori munkakörre? Elkepzelhető az, hogy huzamosabb külföldi munkatapasztalatom magasabb pozícióban hátrányt jelent itthoni, egyszerű munkakörben? Valakinek van esetleg hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
A Hr-es hölgy személyes elbeszelgetes után azt mondta, ez nem az én utam, nem tud elkepzelni ebben a munkakörben, ne haragudjak, megfeleltem a tesztirason, a gyakorlati vizsgán, de az én erdekemben, úgy látja hiba lenne, kövessem a saját utam. Egyszerűen fel sem fogtam, értetlenül álltam a dolog előtt, mert abszolút alázattal, érdeklődéssel, figyelmesen, pozitívan vettem részt az interjún.

2019. nov. 20. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én kiírtam volna minden állást, ahova nem vettek fel... Engedd el.
2019. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg túl jó lennél operátornak. Az értelmesebb emberek nem sokáig maradnak meg ilyen munkakörben: vagy elkezdenek törekedni, hogy kisfőnökök legyenek, vagy lelépnek oda, ahol egy idomított csimpánz szintjénél értelmesebb munkát kell végezni. Gondolom, kisfőnökből van már elég a gyárban, annak meg nincs értelme, hogy betanítanak, aztán egy hónap múlva lelépsz valami jobb helyre.
2019. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2019. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most a kèrdés kiírásával kezded megcáfolni a hölgyet. A lényeg, nem vagy droid, neked nem ezt kell csinálni.
2019. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Valszeg nem feleltel meg cdak kedves akart lenni
2019. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Én 3 honapig maradtam minőségellenőr pozícióban 2 diplomával, amint kaptam egy vezetői állásajánlatot, azonnal leléptem és kereshettek és taníthattak be helyettem mást.
2019. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül ostoba és előítéletes gondolkozásra vall. Külföldön senkit nem érdekelt, mit csináltam korábban, ha épp átmenetileg valami droidmeló kellett. Felvettek, ha meg mennem kellett, mentem, ők meg felvettek valaki mást. Sehol senki nem erőszakoskodott, hogy nekem majd onnan kell nyugdíjba menni :D bennem sem merült fel mégcsak hasonló sem. Elég nagy baj, ha szalagmunkára csak olyanokat akarnak felvenni, akik ottmaradnak évekre. Szalagmeló, könyörgöm, mit vár, részemről jöhetne bárki, aki akar és tudja csinálni, max ha elmegy, jön a helyére a következő.
2020. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!