Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ügyfélszolgálati referens, ez...

Ügyfélszolgálati referens, ez a pozíció mit foglal magába és mennyit lehet vele keresni, mert erre szeretnék jelentkezni!?

Figyelt kérdés
Ha valaki ilyen pozícióban dolgozik az lenne a legnagyobb segítség:)
2010. júl. 22. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a munkakör általában az ügyfélszolgálati teendők ellátásával, adminisztrációs munkákkal függ össze. Bár nem tudom milyen jellegben végeznéd, de a nevéből ítélve valamelyik áruház. Ha így van akkor selejt/hibás termék, garancia jegyek kiadásával/érvényesítésével is kell foglalkozni. Valamint ehhez nem árt ha nyugodt és lelkileg biztos személyiség vagy, mivel te képviseled az áruházat a vásárló felé, és ha a vevő mérges a cégre, azt a ügyfélszolgálatosokon tölti ki. Ha esetleg telefonos munkakör, akkor az ott beérkező problémákra kell megoldást találnod azonnal. Itt is számtalan lehetőség van mobil szolgáltatónál vagy baknál dolgozol e..stb
2010. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. A next consulting hírdeti általában. Nem tudod tól-ig mennyit lehet vele keresni kb?
2010. júl. 23. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez sok dologtól függ. Keresetek régiónként változnak, Bp többet lehet kapni, illetve még a nyugati régió. Keleti országrészben már kevesebb. Az sem mindegy, melyik áruházhoz mennél. Melyik áruházhoz? Tesco nagyon rossz, még a Cora illetve a Auchan ami jobban fizet. Nagyon változó, de kb 110-120 bruttó, szóval pótlékkal olyan 100 ezer környéke +- ez meg az:)
2010. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hiába kértem infót, nem írtak hogy hova küldenének. jelentkeztem és várom a válaszukat.

Nekem nettó 90-120 ig mondták hogy Pesten lehet kapni. de azt megírtam hogy amíg nem tudom mi-hol addig nem tudok fizetést mondani.

2010. júl. 26. 15:06
 5/7 anonim válasza:
42%
A telefonos értékesítőt is hívják így!
2010. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom, hogy már régi a kérdés, de hátha valakinek segíthet még:

Én energiaszolgáltató vállalatnál voltam ügyfélkapcsolati referens néven ügyfélszolgálatos, hibabejelentéseket fogadtam, küldtem ki rá szerelőket, illetve számlázással kapcsolatos teendőket végeztem, tájékoztattam róla az ügyfeleket.

Általában az ügyfélszolgálatot hívják így.

2015. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért! Az utolsótól kérdezem (remélem olvasod), hogy az E-onnál (gondolom az volt, ahol dolgoztál :) ), mennyit lehet egy ilyen munkakörben keresni és mik a feltételek, hogy valaki ilyen munkára jelentkezzen?
2016. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!