Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy jó ingatlanértékesítő?

Milyen egy jó ingatlanértékesítő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok és nagyon szimpatikus ez az állás. Egy szakmabeli véleményére vagyok kíváncsi, hogy milyen úton kell végigmennem, hogy hivatalosan is a szakmában lehessek. Pozitívumok és negatívumok is jöhetnek. :) És szerintetek el lehet menni valakihez, vagy valamelyik céghez gyakornokoskodni?

2020. ápr. 29. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Bár ilyen ingatlanossal még nem találkoztam, de szerintem egy jó ingatlanértesítő:


-Tud alap dolgokat az ingatlanról

-hajlandó megmutatni az ingatlant

-felveszi a telefont

-nem a saját érdekeit nézi hanem az eladóét, ne adjisten a vevőét is

-korrekt

-nem hazudik

-ha már komolyan érdekel egy ingatlan, nem emeli meg az árát 10-20-30%-al a tulajdonosra hivatkozva

2020. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan sok ingatlan eladást tudsz nyélbe ütni, akkor megéri, ha meg nem akkor csak ráfizetés lesz az egész. Mert hogy ezt általában vállalkozóként csinálják az emberek, nincs fix fizetésed.
2020. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csinos, elszánt, meggyőző, jó dumával :)


Régen egy ingatlankereskedőnek dolgoztam (azaz megvettük olcsón, eladtuk drágán az ingatlanokat), az ingatlanosokat mindig is utáltuk, mert mindig le akartak húzni! (A 2% jutalék egyből 12% lett egy 2 milliós garázsnál...)


Szóval szerintem ez a hirdetgetés nem túl népszerű... persze a kereskedés eszméletlen jó buli volt :)

2020. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!