Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet rossz témakör, bocsánat....

Lehet rossz témakör, bocsánat. Online Viber hajós interjún miket kérdezhetnek?

Figyelt kérdés

GoWork közvetítői irodához jelentkeztem hajós munkára és küldtek egy emailt ahol időpontot foglaltam péntekre online Viber interjúra.

Persze le van írva, hogy kíváncsiak miért ezt a munkát akarom, mi érdekel stb, de angolul is beszélgetünk majd.

Angolul vajon miket kérdezhetnek?

Közepesnek mondanám a nyelvtudásom, kicsit fel akarok készülni rá.

Akinek volt hajós interjúja annak nagyon köszönöm a segítségét.



2020. máj. 4. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Mond hogy Nat fidesz. Ájem dö pípöl.
2020. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú ez fáni volt.
2020. máj. 4. 23:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanezzel a témakörrel készülj, mint amit ők mondtak.

Plusz tőlem anno, amikor hajós interjún voltam (igaz, másik cég), az előző munkahelyemről kérdeztek, ami egy szálloda volt, meg hogy hogyan kell kitakarítani egy szobát a haccp szabvány szerint. (Mert szobalánynak jelentkeztem - amúgy nem tudtam, de azért mondtam, hogy én hogy szoktam. 😀)

Utána németül is beszéltünk egy picit, de ha nem tudsz, az nem olyan nagy akadály.


Én átmentem az interjún, aztán volt telefonos is a céggel, azon ugyanezeket kérdezték, csak akkor már tudtam, mit válaszoljak. :-)

2020. máj. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!