Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Osztálytalálkozón miért...

Osztálytalálkozón miért rinyált volt osztálytársam hogy milyen nehéz a karrierjében megteremteni az egzisztenciát, mikor max 5 éves prémium autóval jár?

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ismerősöm aki BMW városi terepjáróval jár.

Mondjuk a számláit nem mindig sikerül kifizetni.

2020. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Mert így odafigyelnek rá és foglalkoznak vele.


Pont múlt héten hallottam a rádióban, hogy egy felmérés szerint aki panaszkodik az gyorsabb kötödést tud elérni az embereknél, mint aki nem...

2020. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert egy X értékű használati tárgy nem feltétlenül reprezentálja a valóságot.
2020. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Figyelemhiany, magany, onbizalom problema, valosag kombinacioja.
2020. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Attól hogy én még gazdag vagyok, zavarhat engem is a szegénység. Az pont jó, hogy valaki már mások bajaival is foglalkozik, nem csak azt nézi, hogyha neki jól mennek a dolgai, akkor biztos minden rendben van az egész világon.
2020. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

@15:41


Valamit félre értesz. Csak saját magát sajnáltatta, mikor valószínűleg jócskán előrébb volt az életében, mint az ott levők 80-90%-a.

2020. jún. 1. 16:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem sajnáltatta, hanem dicsérte magát. Pont mert hogy milyen nehéz megteremteni az ő szakmájában az egzisztenciát és neki mégis sikerült.
2020. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy autó manapság nem reprezentálja az egyén anyagi helyzetét. Persze vannak közegek, ahol igen, de csak azért, mert ez az első olyan vagyontárgy, amit meg tud venni valaki és reprezentálhat vele. Azt nem feltétlenül látják az emberek, hogy utána hova megy vele haza.

Manapság 2-3-4 millióért nagyon csilli-villi használt prémium kocsikat lehet venni. A legtöbb hibájukat, amik 2-300e km után előjönnek okosba meglehet oldani (aztán a műszakit is), kívülről meg nem látszik, ha világít a hiba visszajelző, vagy kopog a futómű. Ennyi pénzt nem nehéz összerakni, sőt, hitelre is meglehet venni ilyen autókat. Saját ingatlan, az már inkább jelenthet valamit, de az is lehet csak örökség. Az, hogy ki milyen gazdag, az leginkább a megtakarításain érhető tetten, de ez ugye kívülről nem látszik.

Ne tévesszen meg a látszat.

2020. jún. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Céges kocsi? Lízing? Hitel?


Több mint valószínű, hogy nem (teljesen) az övé a kocsi.


Nekem is volt munkatársam, aki 4millás új autót vett, amikor felemelték a fizuját 210ről 260ra. Így visszatekintve azért elég nevetséges. Nyilván hitel volt az is.

2020. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hitelre viszonylag olcsón lepusztult exprémiumot venni vagizni.
2020. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!