Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségi után milyen munkában...

Érettségi után milyen munkában sikerült elhelyezkednetek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Első munkahelyem a szigetszentmiklósi lidl raktár volt, mint áruösszekészítő.
2020. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
boddzát gyűlytök meg vasazok.
2020. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Betanított munka, gyárban.
2020. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Pincérkedtem, de csak azért vettek fel, mert jól beszéltem angolul és megyeszékhelyen laktam. Így gyűjtöttem annyit, hogy esélyem legyen hitel nélkül továbbtanulni.


Az érettségi ma semmit sem ér. Tanulni kell.

2020. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem sima gimnáziumban tanultam, hanem szakgimnázium és főként otthon képeztem magam (IT), az angolom is felsőfokú. Tudom, hogy magában az érettségi semmire se elég, ha nem ért az ember valamihez.
2020. jún. 20. 22:30
 6/9 anonim ***** válasza:
IT-ban szerencséd is lehet, több haverom is elhelyezkedett programozóként diploma nélkül. Tudni kell nagyon. De ennyi általában elég is. A papír már csak bónusz.
2020. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én üzemeltetésben szeretnék elhelyezkedni. A hálózatokhoz jobban értek meg a Linuxhoz. Programozást nem tanultam otthon csak az iskolában, szóval azzal nem tudnék elhelyezkedni, de emelt érettségi feladatokat gond nélkül megoldok.
2020. jún. 20. 22:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Érettségi után nyáron diákmunkáztam (főként irodai meló), utána egyetemre mentem.
2020. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy évig egy raktárban dolgozam, aztán elvégeztem egy OKJ-s gazdasági képzést.
2020. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!