Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Folyamatosan napi 12 óra...

Folyamatosan napi 12 óra munka ki lehet bírni?

Figyelt kérdés

Hetente 5 napot kell 12 órázni Hétfőtől-Péntekig. Szombaton 8 órázni kell.

Vasárnap egyedül a pihenőnap. Tudom hogy ez így jogilag nem lehetséges, de főnököm szerint teljesen rendben van.

Ma volt a 4. próbanapom de még mindig nem hajlandóak el küldeni orvoshoz az alkalmasságihoz. Úgy tudom hogy csak akkor állhatok munkába ha már voltam orvosi vizsgálaton.



#12 óra minden hétköznap
2020. aug. 3. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerződésed van , vagy barmi amit aláírtál pl alkalmi bejelentő lap ? Aki su ákol az mindennel ezt teszi , óvatosan a taggal ......
2020. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1 válaszadó.

Nem írtam alá semmilyen papírt még. Kérdeztem az orvosit meg a szerződést is de nem kaptam rá egyértelmű választ. Addig nem adnak szerződést amíg nem felelek meg nekik. A kollégám már 8. próbanapját csinálja, de neki se adtak még semmit.

2020. aug. 3. 18:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol még ott egy picit és elzavarnak a csába. Ez a forgatókönyv.
2020. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Mivel még a karrier kategóriát sem találod, veled ezt is meg lehet csinálni.

Olyan nagyon sok pénzt ne remélj az eddigi munkádért (lehet, hogy ingyen volt), és ha lesz szerződésed, az is csak 2 vagy 4 óráról fog szólni, + a szabadság is ugorhat.

Nem egy ideális hely.

Ja, és nem fogod sokáig bírni.

2020. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem találtam meg a karrier kategóriát hát bocsánat.

Velem ezt is meg lehet csinálni. Köszi.

Bazdmeg!!!!!!

2020. aug. 4. 10:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy meddig hagyod ezt.

És azt is, hogy legközelebb mennyire leszel gondos.

2020. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem fizetnek vagy feketen teszik nyomd fel munkaügyön és követeld vegrahajtón a kiesett bért ....
2020. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Követelheti, ha még szerződése sincs... szemberöhögik, azt' kész.

Az első munkanapon meg kell kötni a szerződést, különben esélyes a feketemunka, meg az is, hogy nem fizetnek.

2020. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyszer 4 heten keresztul 12 oraztam hetfotol vasarnapig. Az konnyebbseg volt, hogy gyalog 2 percre volt tolem a hely, de a vege fele mar nagyon ki voltam purcanva. Rovid idore kibirhato. De ugye meg mellette fozes, mosas, takaritas... Nem konnyu.
2020. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!