Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Első munkanap miatti félelem...

Első munkanap miatti félelem legyőzése?

Figyelt kérdés

Sziaszotok.

Holnap lesz az első rendes munkanapon egy ideje. Sok hónapig nem tudtam dolgozni. Ma erőt vettem magamon és elmentem az interjúra és sikerült, holnap próbanap. Maga a munka nagyon tetszik, bár elég gyorsak voltak a csajok, de lehet mert rágóta csináljál, ma is volt aki aznap kezdte épp. Mintha ezt amunkát nekem találták volna ki, mert könnyű munkafolyamat, viszonylag közel van, egy műszakos, rendes időbeosztással, szabad hétvégékkel. Csendes gyári környezet (megszoktam a gyári környezetet), kevesen vannak ott. Nagyon szeretném ezt megtarttani, de félek, hogy nem jövök bele és nem állrá a kezem. Ma is nagyon figyeltem, de sok információ hangzott el és már el is felejtettem az interjúztató kisasszony nevét pedig még én kérdeztem meg. Ciki lenne ha holnap újra megkérdezném? Nagyon kedvesnek tűnt, sőt a csajok is. Teljesen barátságos munkahely. Hogyan alkalmazkodjak introvertált személyként?



2020. aug. 26. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, erre nincs megoldás vagy gyógyszer.



Az első nap (hónap) mindig stresszes, egyszerűen menni kell és csinálni, túlélni.


Ez a titok. Majd belejössze.

2020. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem, amúgy nem vészesen félek, csak mégis tudod a beilleszkedés és a munka miatt is :D. Most próbálok lenyugodni, hallgatok ilyen meditatív zenét, próbálok pozitívan gondolkodni. Teát iszok. Amúgyez addig van amíg nem érek be a munkahelyre, utána feltudok oldódni valamennyire :).
2020. aug. 26. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült? :)
2020. aug. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nos az elso munkanap valami borzalmas volt. Nem rég értem haza mikor reggel 5-kor indutlam. Egész nap álltam 9 oran at par perces szunetekkel. Nagyon monoton munka, exhelyben allni sajnos nem tudok sokaig ez be is bizonyosodott ma meg a tobbi munkanap ami monoton volt. 2x majdnem elajultam de visszafogtam magam. Olyan voltam mint egy csendes barany mig a csajok akik 4-en voltak csevegtek de engem kihagytak szerintem lattak hogy ilyen nyuszi vagyokde nem baj. Baromi uncsi volt hiaba neztem az orat 3 orankenkt nem haladt, foleg az utolso orak voltak rosszak mikor megkaptam a penzem akkor mondtam magamnak ide tobbet soha, ugysi azt mondfa hogy majd "telefonalunk mikor johet"...tobbszor benyilalt a szivem is ami azota is tart. Szoval ja szuper volt az elso munaknap!😃😔
2020. aug. 27. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:

ohh, hát igen, gyári meló szépsége.

Jól értem hogy akkor ez a mai csak próbanap volt, amit ki is fizettek, aztán majd jelentkeznek? Vagy azt se bánnád ha nem is jelentkeznének mert ez neked nagyon nem fekszik?:D

2020. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem bánnám mert ott modntam volna avégén hogy nem megyek holnap de nem kellet :D...most keltem és olyan izomlazam van, hogymindenem bevangyulladva..lábamra alig birok raalniesez csak 1 nap..nemis értem a tobi csajt aki 40-es volt hogy birta. asszemmaradok a 4 órás munkáknal.ez nekem tul sok volt.
2020. aug. 28. 00:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Hozzaszoktak már. Lehet, sőt biztos h 2-3-4 hét szoktatás után te is soookkkal jobban birnad. De addig konstans labfajas. Én is mit össze szenvedtem amikor szezonban napi 10-11-12 órát kellett talpalnom. Undorító. És akkor hogyan tovább?
2020. aug. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!