Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nőtársaim mit dolgoztok?...

Nőtársaim mit dolgoztok? Könnyen eltudtatok vele helyezkedni? Fizetés kb?

Figyelt kérdés
Most ott tartok hogy valami szakmát szeretnék kitanulni... de amivel eltudok helyezkedni es jól is fizet... Segítsetek ebbe nekem... ötletek, tippek... (kom.-esztergom megye, győrA-moson- sopron megye ) 21/L

2020. szept. 2. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

En gyógy-es sportmasszor vagyok.

Jól lehet vele keresni, kevesebb munkaóraval, mint egy átlagos munkahelyen. Napi 4ora munkával kb 30ezret/nap lehet keresni egy átlagos városban.

Emellett többet nem is érdemes benne melózni, mert a kezed azt nem fogja hosszú távon bírni.

Azonban ehhez kell munkakör, sok belefektetett munka H ennyi melod legyen egy nap. Ez kb 1ev alatt kialakul, ha jól csinálod.


Azonban én 6-7ev után meg is ott akarom hagyni, mert baromira elegem van az emberek f*szsagaival, és azzal, ahogy kezelnek. De ez lehet, hogy csak itt van, a mi városunkban amúgy is sok a kretén sajnos.

2020. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Burkoló vagyok napi 60 ezret keresek napi 2 óra munkával
2020. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Délelőtt pedagógus vagyok, 320 ezret keresek, délután virágkötő, ott változó (saját vállalkozás), de általában ott is megvan a 200.
2020. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A bruttót mi értelme beírni?
2020. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Első vagyok: én nem tudom, hogy miért pontoztak le ennyien, de legyen.

Nekem az adók és minden egyéb kifizetese után kb 350marad. Január, szeptember ami gyengébb, ott is min. 200megmarad tisztán.

2020. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, én nettót írtam.
2020. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!