Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alig több, mint fél oldalas...

Alig több, mint fél oldalas önéletrajz elég?

Figyelt kérdés

Nemrég végeztem az iskolával, ha csak a tanulmányt, eddigi munkatapasztalatot(nem sok, 2 hely) és az ismereteket írom le, alig lesz több fél oldalnál az önéletrajz.

Írjak bele ilyeneket hogy megbízható, pontos stb vagyok némi körítéssel, vagy az csak idegesíti a hr-eseket? Nem tetszik nekik jobban, ha nincs rizsa, még ha elég üres is a papír?


2020. okt. 1. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a mennyiség, a minőség számít... Pláne, hogy nem tudjuk mi van a fél oldalban, mekkora betúmérettel, sorközzel, sorhosszal.

Ha nem tudsz többet írni, akkor írj annyit, amennyit tudsz.

Benne van, hogy mit dolgoztál, mi volt a feladatod, esetleg az eredményeid az előző 2 helyen?

2020. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja, tedd bele, mik voltak a feladataid.


Illetve a soft skilleket is érdemes példával illusztrálni vagy magyarázni kicsit.

2020. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A munkát nem nagyon részleteztem, mert nem kapcsolódik ahhoz, amire jelentkezni akarok. Vagy attól írjak róla?
2020. okt. 1. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Írj, különben nem tudják mit csináltál, kávét főztél, vagy excelt használtál, esetleg emberekkel dolgoztál együtt.
2020. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pár szóban legyen benne, hogy mit csináltál tényleg.

Keress egy jó formátumot ami jól olvasható és kicsit széthúzza terjedelemben. Kevés munkatapasztalattal egyáltalán nem gáz, hogy egy oldal max. Könnyebb kezelni, áttekinteni

2020. okt. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!