Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz, ha automosoban dolgozom...

Gáz, ha automosoban dolgozom 34 évesen?

Figyelt kérdés

Normális fizetése van, fogjuk rá

De ez párkapcsolat, ismerkedés szempontból rossz dolog a mai világban, mint egy bankár, uzletkoto, és egyéb jó munkák viselői?



2020. okt. 31. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Társkereséskor nem előny.
2020. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Ez eléggé azt sugallja, hogy csak ennyire tudtad vinni az életben. Ehhez semmilyen kompetencia nem szükséges egy betanított majom is meg tudná csinálni.
2020. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha szerinted nem gáz, akkor nem az.
2020. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Elvileg ugyebár nem foglalkozás, fizetés alapján keres az ember párt, de ismerkedésnél ha szóba kerül, hogy valaki 34 évesen autómosóban dolgozik, akkor az nem azért gáz, mert nem "bankár" vagy mert nem keres annyit, mint egy ITs többéves tapasztalattal, hanem azért, mert azt mutatja, hogy az illető lusta és nem akar jobb, értelmesebb munkát végezni, vagy annyira buta, hogy nem volt képes elvégezni egy-két tanfolyamot, tanulni néhány évvel többet, hogy egy normális munkát végezzen.

Nincs semmi baj az autómosókkal, azt is kell valakinek csinálni, de általában diákok vagy olyanok csinálják, akik valamilyen okból nem tudnak jobb helyen elhelyezkedni (pl. betegség vagy lustaság).

2020. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
92%
Azt is meg kell csinálni vkinek🤷‍♀️ az a gáz ha vki lenézi az embert
2020. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem, megfizetem a munkád.

Nyilván a párkeresésnél ennek megfelelő rétegre kell lőni és kész. Nem kell mindenkinek szellemi munkakörben lenni

2020. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
lakj kocsiban
2020. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem gáz.


(Örülj, hogy 30-on felül felvettek egyáltalán valahová.)


És nem értem, hogy miért ilyen előítéletesek az emberek, mert az, hogy valaki egy autómosóban dolgozik még nem bizonyítéka a tanulatlanságának avagy lustaságának. (Ha lusta lenne eleve nem is dolgozna sehol.)


Valaki pl. diplomával takarít és akkor mi van?


Akinél ez gáz, azzal nem is érdemes kapcsolatot létesíteni.


Az érdekemberek egyik legfőbb ismérve, h a legelső kérdésük a foglalkozásod (miben tudsz hasznára lenni, mennyit keresel, mennyi pénzed van, milyen a kapcsolatrendszered stb feltérképezése céljából), és az alapján már be is kategorizáltak, el is könyveltek mindenfélének magukban. Pedig az csak egy szerep.


Ma autómosó alkalmazott, holnap a főnök jobb keze, aztán lehet még vállalkozó is, ha ügyes és ha nem, akkor is még mindig jobb, mint a közmunka vagy a segély vagy a semmi.


És igen, nem bankárral kell ismerkedni, meg stb, mert azok saját köreikből választanak, de normális partnert, akivel szép élete lehet - még ha szerényen is -, minden további nélkül van esélye találni magának.


És mi az, hogy "jó munka"?!


Az én szememben például a becsületes munka számít jónak.


Amikor a bankban átverik az embereket ilyen meg olyan hitelekkel, legalizált uzsorakamatokkal és aztán elárvereztetik bagóért egy életük munkáját őket földönfutóvá téve, hát.... fene a gusztusát, aki ilyen bankár vőt szeretne magának. Maldív-szigetek ide vagy oda.

2020. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy a normálisabb lányok nem azt nézik, hogy mit dolgozol csak legyél igényes, legyenek céljaid stb.

Én akkor is jól tudtam ismerkedni mikor 25 évesen pakoltam egy gyárban meg most is jól tudok ismerkedni, hogy raktárosként dolgozok 4-szer annyi pénzért. Gondolom nem két diplomás csajokat akarsz felszedni úgyhogy nem gáz. Sok csaj dolgozik egyébként mosogatóként étteremben vagy mekiben.

32F

2020. nov. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%
Pár hónapig csinálod nem gáz. Akkor gáz, ha 10 éve ezt csinálod.
2020. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!