Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki multinál dolgozik annak...

Aki multinál dolgozik annak tényleg kell meetingekre, csapatépítő programokra meg ilyesmikre járni? Ezt a szociális részét nem lehetne teljesen kihagyni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 14:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

A meeting azt jelenti, hogy a munkahelyen munkaidőben összeültök valami munkával kapcsolatos dolgot megbeszélni. Magyarul értekezlet, megbeszélés.

Nálunk évi 1-2 csapatépítő van, büdzsétől függ. Munkaidő után valami program meg vacsi, 8-9 körül már indulunk haza, de nem is mindenki szokott jönni. A férjeméknél ottalvós, 2 napos csapatépítő szokott lenni, hétköznap. Ott sem mindenki megy, aki nem akar, akkor szabit kell kivennie.

Dolgoztam egy multinál, novemberben kezdtem, és új emberként elmentem a karácsonyi bulira. Borzasztó volt. Januárban megint lett volna egy buli, amire a karácsonyi után már senki nem akart elmenni. A főnök egyesével behívott mindenkit, és majdhogynem kötelezővé tette. Próbáltam neki elmagyarázni, hogy majd én eldöntöm, hogy a szabadidőmben mit csinálok, ez láthatóan nem tetszett neki. Kerestem másik munkahelyet és a buli napján felmondtam.

2020. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Még nem vettek fel, csak multihoz tervezek menni.

De nem vagyok csapatjátékos, nem szeretem a csapatmunkát, jobban szeretek egymagamban lenni.

De így inkább ne is menjek?

2020. nov. 14. 20:45
 13/24 A kérdező kommentje:
Meg igen, ez az, hogy a szabadidőmben én fogom eldönteni, hogy mit csinálok
2020. nov. 14. 20:46
 14/24 anonim ***** válasza:
71%
Multinál nagyon szeretik hangsúlyozni a csapatmunkát, csapatszellemet, stb. Van olyan pozíció ahol fontos, van ahol nem. Szerintem inkább az előlépésnél jön jól ha benyalsz a többieknek, de ha amúgy tisztességes munkát végzel nem fognak kidobni csak mert nem mentél el velük inni...
2020. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
Én a közös bulizást, iszogatást-evést nem tekintem csapatépítésnek. A csapatépítő tréning egy külön iparág, rendesen megszervezett menetrenddel, kidolgozott játékos feladatokkal, amik valóban az emberek hatékonyabban dolgozó közösségé formálására valók. Nem véletlen, hogy ezeket külön cégek bonyolítják le, alkalmanként hatszámjegyű összegekért.
2020. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
16%

Te olyan szinten antiszociális vagy, hogy a gyártósorra nem vennének fel, mert ha a munkatársadnak vágja le a kezét a gép akkor se kapcsolnád ki, mondván ha áll akkor nem termeli meg a fizetésedet.


2020-ban csapatban dolgozol. Egyszemélyes magánhadseregek nincsenek és nem is kellenek senkinek. Ha valaki úgy akar kommandózni is kiég a fenébe 1-2 év alatt és lelép a cégtől, nem jó senkinek.

Namost ahhoz, hogy csapatban értelmesen tudj dolgozni ahhoz kell az az évi 1-4 csapatépítő / rendezvény. A meetingeket meg se hallottam, szerinted hol osztják a feladatot? Barom.

2020. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
#12 mondom, ilyen attitűddel az állásinterjú első körében kibuksz. Megfogják kérdezni, hogy mennyire vagy csapatjátékos. Erre ha jól hazudsz talán felvesznek, de utána úgyis ki fog bukni.
2020. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Igen, én antiszociális vagyok, nem szeretem az emberi társaságot. Ez van. Még egy lakótársat sem bírok elviselni
2020. nov. 14. 22:42
 19/24 A kérdező kommentje:
Miért, minden pozícióban csapatmunka van?
2020. nov. 14. 22:43
 20/24 anonim ***** válasza:
67%
A csapatmunka kb azt jelenti, hogy nem küldöd el a többieket napi szinten a k. anyjukba ha kérdeznek valamit.
2020. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!