Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az álmom,hogy Oscar díjas...

Az álmom,hogy Oscar díjas szinész legyek.Honnan tudhatom,hogy tehettséges vagyok?

Figyelt kérdés
Szégyellős vagyok,és introvertált is.De a szinészet nagyon vonz.Sajnos még nem volt bátorságom kipróbálni magam.Jövőre érettsègizem és el kell döntenem ,hogy az álmaimat akarom megvalósítani,vagy keresek egy másikat.Segítsetek kérlek,nagyon elveszett vagyok!

2020. nov. 29. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Színjátszó szakkör, szfe stb, + az affinitás is számít, de elég nehéz bekerülni egy amúgy is telített piacra. Nem sok született tehetség kap oszkár díjat, nagyrészük tanulta és rengeteget gyakorolt. Ha megteheted, akkor menj és tanulj, később is meggondolhatod magad.
2020. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Onnan tudhatod, hogy kipróbálod magad pl színjatszókörben.

Az introvertáltság nem feltétlenül probléma, de a szégyenlősségt előfordulhat, hogy nem tudod levetkőzni. Ha igen, akkor van esély érvényesülnöd.

Oscarhoz továbbá minimum anyanyelvi szintű angol kell, külföldiként az esélyed csökken

Valamint jobb ha felkészülsz arra, hogy ez az iparág nagyrészt egy fertő, nem csak az oscart, de egy jó szerepet sem feltétlenül a legjobb jelentkezőnek adnak oda.

2020. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj egy közelebbi, reálisabb mérföldkövet magad elé kitűzni.


Majd ha felvesznek a SZFE-re, majd ha elvégzed, majd ha sikeres leszel, majd ha nemzetközi kereslet is lesz irántad a tehetséged miatt... - ha mindezek már teljesülnek, akkor már van 1-2% esélyed az Oscar-ra.

2020. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
magyarként Oscart kapni? jó lesz az 0,0000001%-nak is.
2020. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
EGy kicsit biztatni akartam... :)))))
2020. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

4-es, azért többeknek sikerült magyarként - még ha nem is színészként:

Szabó István és Nemes Jeles László.


Kérdező, azért elég nehéz lesz ez az Oscar díj - még Dobó Kata-nak sem sikerült befutnia odakinn...

2020. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Itt egy link is az Oscar díjasokról

[link]

2020. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az introvertáltság nem probléma, a szégyenlősség sem feltétlen, a lényeg, hogy a színpadon magabiztos legyél, ugyanis az introvertált és szégyenlős személy az te vagy, így a legtöbb esetben, amint egy másik karakter bőrébe bújsz, ezek eltűnnek.


Az Oscar már egy nehezebb dolog, valóban ritka, aki magyarként kap, de hajrá, ha keményen dolgozol, tuti menni fog! ^^


Viszont azt én is ajánlom, hogy először kisebb célokat állíts magad elé, ugyanis hogyha a kisebb célokat fokozatosan éred el, akkor magabiztosabb tudsz lenni, ráadásul jobban érzed, hogy a jó úton jársz az álom teljesítése felé.


Nehéz menet lesz, de ha igazán ezt akarod, akkor hajrá, szorítok.^^

2021. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!