Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hatvan környékén melyik a...

Hatvan környékén melyik a legjobb munkahely a gyárak közül?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ahol van céges buszjárat.

2020. dec. 29. 15:17
A kérdező szavazást indított:
Bosch
Braun
Johnson Electric
Biotech Usa
Lear
Samsung
Siemens
8 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Én Hatvani vagyok (sajnos),voltam a zárgyárba,a Samsungba,anyám a Boschba volt,hugom most is ott van még,hugom azt mondja jó,ő jól keres,anyámnak amikor ott dolgozott,neki is tetszett (már amennyire egy munkahely tetszhet az embernek),a fizetés állítólag ott a legjobb,de csak ismeretséggel lehet bekerülni:A Johnson az nem jó,a Samsung azért az tűrhetőbb,csak az Jászfényszarun van,nem 60-ba.A Braunból most nemrég küldték el Édesanyámat,ismeretlen okból,szóval arról neki megvan a véleménye.De az se 60-ban van,hanem Gyöngyösön,de az eddig felsoroltjaimhoz mindegyikhez van munkásjárat.Biotech Usa-ról még nem is hallottam,olyan Hatvanba nincsen,szerintem kevered a Decathlonnal,az foglalkozik sportszerekkel.A többiről nem tudok semmit,ott még nem voltam,annyit hogy azt hiszem a Siemens meg a Lear (ha egyáltalán van még olyan) közel vannak a boschhoz.De lesz nemsokára majd itt állítólag csoki gyár is valamikor a közeljövőbe.
2020. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A Boschról én is általában jókat hallok, meg hogy normálisabb szintű fizetések vannak, de nekem semmi jó tapasztalatom nincsen velük, 2 állásinterjún voltam ott, lekezelő hangnem, kioktatás, a legtöbb jelentkezésemet elutasították, szerintem ide komolyabb pozícióra csak kihalásos alapon lehet bekerülni.
2020. dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Hugomat valamelyik ismerőse juttatta be,ő pedig anyámat,jó régen én is voltam egyszer ott haverommal jelentkezni,de a biztonságiőröknél tovább nem jutottunk,mert egyből kérdezték hogy ki küldött,azt se tudtuk hogy miről beszélnek.Mondtuk hogy senki,magunktól jöttünk,erre ők hogy akkor sajnos nincs felvétel,kérdeztük hogy felvételi lapot csak vihetünk,azt mondták hogy it nem úgy megy.Kell egy ismerős,aki itt dolgozik és kezességet vállal értünk,mondtuk hogy van itt olyan akit ismerünk.Kérdezték hogy ki ő,mit dolgozik,mióta van itt,mondtuk hogy gépbeállító és kb. olyan 2 hónapja,azt mondták az nem jó,mert az újak nem elég megbízhatóak,olyan kell aki már azért pár éve van itt.Egyszóval buktuk.De van még Hatvanba Novocoop,Újhatba is van egy üzemük és Kerekharaszton is,az elsőket akik odamennek dolgozni,legtöbbször először oda irányítják ki,de nekem az se tetszett.Meg nincs munkásjárat,utazási költséget se térítik,nekem is biciklivel kellett kijárnam harasztra télen,meg egy nagyképű szemét fiatal csaj volt a nagyfőnök,drogos volt a csaj,de apucijáé volt a,most jut eszembe hogy az nem is gyár,hanem csak egy kft.Meg még van hatvan környékén,Heréd és Lőrinci között egy leányvállalata a Samsungnak,oda is jártam vonattal,Lőrincin lekellett szálni és gyalogolni át a 21-esen,ez a volt szovjet laktanya mellett van majdnem,ja igen,az utazást,ha busz,ha vonat,azt 100%-ban térítették.Ott viszont jó volt,mert kicsi volt,kevesen voltunk és nagyon barátságos emberek voltak ott,az egy jó hely.
2020. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közül még mindig a Bosch a legkedvezőbb minden szempontból: fizetés, munkakörülmények ott a legjobb.
2020. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,minden Hatvaninak és környékinek az a favorit.
2020. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ. Hát valóban nemigen látok olyat hogy a Boschba lenne felvétel operátornak. Bár a munkaközvetítők nem írják hogy hova keresnek, mármint pontosan melyik gyárba.

A Biotech Szadán van, Gödöllő mellett. Elvileg oda is van céges busz.

Egyébként most keres a Delego Gödöllőre két műszakba összeszerelőt elég jó órabérbe.

Nem tudom ez melyik gyár lehet?

[link]

2020. dec. 29. 17:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem ismerem.Szívesen,amúgy nem kell a többes szám,egyedül vagyok. :)
2020. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

:D

Anonim is te vagy és Volksgemeinschaft is? :D

2020. dec. 29. 17:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem,az nem.Nem figyeltem,csak írtam,azt hittem te kérdezted,csak fél szemmel figyelek oda.
2020. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
P&G
2020. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!