Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkábajárás költségtérítés...

Munkábajárás költségtérítés csúszás?

Figyelt kérdés

Tavaly év végén dec. 28-án adtam le a MÁV bérletemet a költségvetési osztályon. Mivel az a nőci szabin volt, aki ezt rendezni szokta, ezért egy kolleganőjének adtam(tanúval), aki azt mondta nem baj, megoldjuk. Én úgy voltak h akkor le is adták.

Mától betegállományba vagyok és megkeresett a hölgy, aki ezeket csinálja h merre van a bérletem. Mondom leadtam. Erre annyi választ kaptam h ok akkor keresik. Mi történik, ha nem lesz meg? Nincs erre valamilyen határidő amíg ki kell nekik fizetni? Sajnos nem 2 forint a MÁV bérletem és nagyon nem engedhetem magamnak meg h ne fizessék ki erre hivatkozva.



2021. jan. 6. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Sosem értettem, hogy méirt kell rögtön és azonnal pánikolni?


Gizikének kell leadni a bérletet, te meg leadtad Rozikának. Nyilvánvalóan ez okozott némi káoszt. Ha nem csak annyit tudtál kinyögni, hogy "leadtam", hanem sikerült annyit, hogy "Kedves Gizike, mivel szabadságon voltál Rozikának adtam le Dec. 28-án" - akkor meg is fogják találni.

Nyilván nem te vagy a cég vezérigazgatója és 2 hét szabadság után mindenkinek 1000 dolga van, nem a te elkevert bérletedet fogja keresni az egész cég, legjobb esetben Gizike írt Rozikának egy e-mailt, hogy mi a szitu - aztán majd egyszer meglesz.

2021. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ilyen ostoba, dilettans valaszokat nem kerek
2021. jan. 8. 01:53
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Akkor parazzal nyugodtan, hogy hol a bérleted... Istenem, ostoba proli, egy kérdést nem tud kiírni értelmesen de önérzet az bezzeg van..
2021. jan. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

lol, aki proli modra valaszolt ez te vagy🤣 onerzet meg benned annyi van h ilyen minosithetetlen stilusban irogalsz embereknek.

meg vezerigazgato pff... talan a belugyminiszter, te gyoktorzs.

2021. jan. 8. 15:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Most őszintén - szerinted a te elveszett bérleted Január 6-án úgy, hogy táppénzen vagy rajtad kívül érdekel bárkit is? Segítek: nem.


Ha olyan "tisztán és érthetően" gügyügted el a problémádat a HR-esnek, ahogy itt nekünk akkor nem csoda, hogy xarik rá...

2021. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hagyjad már magad

ki beszelt itt hr-esrol? 🤣

nagyon buta vagy ha azt hiszed a koltsegteritest hr-esek csinaljak.

amugy meg mar reg megoldodott de ugass csak tovabb, pincsikem

2021. jan. 8. 15:43
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Ja a "költségvetési osztály", nem a HR, én kérek elnézést.


Na lehet visszamenni a sorra pakolni, mert a táppénz kevés lesz a hónap végén, ha már a bérlet apró is hiányzott.

2021. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
es milyen ott a soron pakolni? meselj meg🤣😂
2021. jan. 9. 03:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!