Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Funside nyári táboroztatás...

Funside nyári táboroztatás munkáról mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Első évet befejező egyetemistaként (nem pedagógus) van esélyem állást szerezni? Gyerekekkel már van tapasztalatom, több éven át önkéntesen kézműves foglalkozást vezettem és 1 évig au pairkedtem Angliában. Az angol nyelvtudás megvan, német sajnos elég gyenge. Külföldre terveztem animátor munkát vállalni, de a covid miatt nem hiszem, hogy sok esély lenne idén állást szerezni. Valaki tudna tanácsot adni, hogy milyen munkaköröket lenne érdemes megpályázni az én esetemben? Ha valaki dolgozott már itt, hogy érezték magukat, milyen tapasztalataik vannak? Más állásajánlatokat is szívesen meghallgatok, ha valaki tudna olyat ajánlani, ahol biztosítják a szállást. Csak a nyáron szeretnék dolgozni.

#egyetem #diákmunka #tábor #nyári munka #Szállásbiztosítás
2021. jan. 14. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
83%
Kívülről nagyon nehéz lesz bekerülni, mert visszatérő tanárokkal dolgoznak. Nem erre alapoznám a nyári munkám a helyedben, ezzel együtt megkeresném őket, kedves emberek, valószínűleg fognak tudni válaszolni egy hívásra vagy emailre.
2021. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!