Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz ezért felhívni a vállalato...

Gáz ezért felhívni a vállalatot vagy sem?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy mostanában rengeteg mindenre kell figyelnem, fejben tartanom. Éppen állást keresek, és hívtak egy állásinterjú miatt, éppen más dolgomat csináltam, emlékszek egy időpontra hogy mit mondtak, de nem vagyok benne biztos.

Szerintetek gáz felhívni a munkáltatót? Például ha felhívnám előtte olyan címszóval, hogy a biztonság kedvéért egyeztessünk hogy ahogyan megbeszéltük mehetek-e? Ez így okés szerintetek?



2021. jan. 26. 11:54
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez így jó ötlet
Semmiképp sem
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Simán. Inkább hívd fel őket egyeztetni, mint ne menj oda a megbeszélt találkozóra.
2021. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Plusz talán ezt elkönyvelik úgy hogy biztosra megyek, megbízható vagyok nem?
2021. jan. 26. 11:59
 3/4 anonim válasza:
92%
Szerintem hívd fel őket. Nem gáz, velem is volt már ilyen. És én azóta is ott dolgozok...
2021. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem fogsz jobb színben feltűnni sehogy sem (mármint, hogy egy szimpla interjú időpontot nem tudtál megjegyezni, felírni.) De még mindig jobb visszahívni és újra egyeztetni, mint rosszkor beállítani.
2021. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!