Vállalkozás ötlet?

Figyelt kérdés
Úgy alakult hogy találtam egy munkahelyet ami tetszik, de szeretnék mellette vállalkozó lenni. Miben van potencia, hgoy tudnám ezt feltérképezni? Mindenképp valami otthonról végezhető vállalkozás lenne a célszerű. Van ötleteteket?

2021. febr. 9. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

minden bántás nélkül (sőt segítő szándékkal), ha itt kell kérdezned, akkor semmilyen fogalmad nincs az egészről, és nem tudnád, hogyan fogj bele, pláne nem, hogy hogyan tartsd fenn.

inkább a munkád mellett tanulj erről, tájékozódj gazdasági, a vállalkozással kapcsolatos dolgokról, szóval szerezz elég tudásanyagot, akkor majd neked is lesz ötleted és még azt is fogod tudni, hogy hogyan valósítsd meg vagy hogy egyáltalán megvalósítható-e.

2021. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy alakult hogy találtam egy munkahelyet ami tetszik,"


Hát akkor talán kezdj el benne dolgozni és ha m,arad még energiád, időd, akkor képezd magad, tanulj, mert ha ennyire nincs ötleted, mit csinálj, akkor az a vállalkozás aligha fog működni.

2021. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Miben van potencia?

Benned!


És nem úgy értem, hogy nemzőképes vagy, hanem úgy, hogy minden vállalkozáshoz elsősorban a vállalkozóra van szükség, aki életet és tudást visz bele, és vele együtt fejlődik.


Tehát Te vagy a szűrő: mi érdekel, mihez értesz, mit szeretnél csinálni?

2021. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tessék itt van 200+ ötlet.


[link]


Ötlet semmit se ér, lepkefing, ha nem tudod megvalósítani.


könnyű azt mondani, hogy eladok 1000 db plüssmacit, ha épp a piac egyáltalán nem akar plüssmacit venni.

2021. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!