Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esélyem így elhelyezkedni...

Van esélyem így elhelyezkedni bárhol is?

Figyelt kérdés

Nyolc általánosom, érettségim és jogosítványom van. És másfél év tapasztalatom a vendéglátásban. Eddig egyetlen egy munkahelyen dolgoztam és jelenleg is ott dolgozom. Viszont minden egyes nap gyomorideggel járok be és nagyon szeretnék váltani viszont egyetemre is szeretnék menni jövőre.

Bele fogok őrülni ebbe a munkahelybe, ember számba sem vesznek és a munkáltató úgy, kezel, mintha a jobbágya volnék.

És elnézést ha nem jó kategóriába írtam ki a kérdésem.

19/L



2021. márc. 17. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha ilyen rosszul érzed magad, akkor ne maradj ott, mert már fiatalon idegroncs leszel.

Egyetem attól függ, hogy mennyi pontod van és milyen szak érdekel, mert az államinál elég magasak a határok. Kérdés, hogy a szüleid tudnak-e támogatni az elején. Egyetem mellett egy heti 20 órás meló beleférne.

2021. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Merre laksz az országban? Nagyon nem mindegy. Az egyetem jó ötlet, mert simán érettségivel, diploma vagy szakma nélkül nincs sok lehetőséged. Külföldön is gyűjthetnél pénzt a vendéglátásban, ha nem lenne korona...
2021. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jogsi és nyelvvizsga nélkül, egy szem érettségivel kezdtem dolgozni 19 évesen adminisztrátorként. Az első helyen közfoglalkoztatott voltam (igen, 54.000 Ft-ér közfogis adminisztrátor, ugyanazt csináltam, mint a nem közfogisok, akikkel együtt dolgoztam csak harmadannyi pénzért), aztán szerencsére felvettek máshová normális fizetésért. Most léptettek volna elő az új feladataim miatt, csak közben sajnos fel kellett mondanom, mert nem bírtam az egyetem mellett a heti 40 órát.
2021. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van érettségid, nem kell külön oda írnod, hogy 8 általánosod is van. De mindegy...


Szetintem is hagyd ott minél előbb! Ne hagyd, hogy lekezeljenek! Sőt még akár fel is vehetnéd, és sajtónak odaadnod, ha nagyon durva. Nem szabad, hogy ez így menjen tovább, minden tisztességes ember megérdemli, hogy emberhez méltó módon beszéljenek vele.

2021. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

19 éves lány létedre jobban kiállhatnál magadért azért.

Mindenkit annyira tartanak amennyire megköveteli, ha másnem a nőt tiszteljék már benned, az anyja nem tanította meg?


Nem kell otthagyni, ilyessz be ilyen pofánvágós kézmozdulattal meg szemmelveréssel mindenkit aki bunkó!

Nincs mit veszítened!

Visszaütni úgysem fognak, vagy azt próbálják csak meg!

Üvöltsd le a fejüket is!


A verbális és a pszichikai hadviselést muszáj lesz megtanulnod a magyar munka világában.


Vagy menj el portásnak ahol egyedül lehetsz!

2021. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

"Külföldön is gyűjthetnél pénzt a vendéglátásban, ha nem lenne korona..."


Majorka, és ibiza, zöld övezet, két negatív PCR teszt kell meg egy repülőjegy, és lehet menni!

2021. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
jelezném hogy a következő minimum 40 évben sajnos dolgoznod kell. szoktasd magad ehhez, 19 évesen nem lehet munkaundorod.
2021. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a megnyugtató választ! Nyárig még kihúzom a mostani helyemen, utána megpróbálok váltani.

És kedves utolsó! A munkaundornak ehhez semmi köze, de örülök, hogy te sokkal jobban átlátod a helyzetem, mint én magam.

2021. márc. 17. 22:12
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Plusz pénzért babára vigyázni vagy besegíteni háztartásba nem akarsz? Sok nő szül és nincs segítsége. Én pl.jol megfizetnek vkit ha pár órát segítene nekem.

Kelet Magyarország.

2021. márc. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!