Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy augusztus 20-án éjjel-nappal dolgoztatnak embereket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem hinném hogy bárkit dolgoztatnának.

Vannak olyan munkák, amelyeket folyematosan el kell vágezni.

Akinek megéri, az dolgozik ilyenkor is.

Akinek nem, az meg sorbaáll holnap segélyért.

Lehet választani.

2010. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
1.nek igaza van
2010. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
51%
Erről van szó, mindjárt hétvége, azt a fél napot még ki lehet bírni.
2010. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
félreértettetek, de azért köszi...
2010. aug. 20. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Kiket dolgoztatnak éjjel-nappal?

Vannak olyan munkák, ahol nem állhat le a munka, de ott tudtommal gondoskodnak a több műszakról, bár az se mindig megoldható (egészségügy - ahol nem feltétlenül megoldható, az a szülészet választott orvos esetén; tömegközlekedés, közszolgálatok - áram, tévé, rádió, stb.; őrző-védő szervezetek; tűzoltóság; szállodák; szórakoztatás... stb.).

Tudod, mi a fura? Engem 1 hét táppénz után elküldtek a munkahelyemről olyan indokkal, ami hazugság, épp a passzív táppénzemet töltöm, ma anyuval elmentünk moziba, vettem popcorn-t, üdítőt az előadásra, és ott nyafogott a kollégájának a "kisasszony", hogy itt a 3 napos ünnep, és csak jönnek az emberek... Gondoltam magamban, hogy nagyon szívesen beállnék a helyére dolgozni (nem olyan bonyolult, amit ne tudnék csinálni), ha cserél velem és elmegy munkanélkülinek.

2010. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 vasbeton93 válasza:
67%
Ünnepnapokon +200%os fizetés van. Szal panaszra nincs ok. Legalábbis én diákként dolgozok és szerződésbe ezállt. Bár nem kellett menni dolgozni, de azér egy tizesér elmentem volna 8 órát :P
2010. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

"félreértettetek, de azért köszi."


HA értelmesen leírtad volna mit akarsz,akkor ez nem fordult volna elő.

2010. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 rozika10 válasza:
Az én férjem pék!!!ők minden augusztus 20.án dolgoznak mert kenyér kell a népnek!szóval szerintem csak azok meloznak akiknek muszáj!
2010. aug. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!