Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az aktuális(2021)...

Mennyi az aktuális(2021) fizetés a Mercedes gyárban?

Figyelt kérdés

Elsősorban a karosszéria üzemben szeretnék elhelyezkedni, de általánosságban a gyári "egyszerű" dolgozók fizetése érdekelne.

Illetve, esetleg valaki tud-e arról, hogy C1 angol ér-e ott valamit?



2021. ápr. 8. 18:42
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
64%

Rokon dolgozik ott, úgy rémlik, hogy 3-400e körük visz haza. Persze ennek ára van, nagyon sokat dolgoznak meg szopnak, több műszakban tolják, kevés szabadidővel. Ha vannak leállások, akkor a szabidból kell leírni, aztán pedig mehetsz dolgozni kb egész héten.

Tehát nem egyszerű.


Azon a részen ahol összerakják a kocsikat azaz pakolgatják, emelgetik az ajtókat, tuti ne számít sokat az angol tudás.

2021. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
74%

Akkor mint operátor érdekel a "gyári egyszerű dolgozók" fizetése.


#1-es hozzászólónál azért azt vedd figyelembe, hogy az a 3-400 ezer az bruttó gondolom :D. Mer azér nem mindegy...


Operátorként teljesen felesleges a nyelvtudás. Ha szerelsz / pakolsz, beszélhetsz te 12 nyelven is. Senki olyannal nem kerülsz kapcsolatba, akivel kamatoztathatnád érdemlegesen a nyelvtudásod.

2021. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Kiderült, hogy van a családban mercis. Írt is nekem ajánló levelet.

Fizetést természetesen megkérdeztem tőle. Maradjunk annyiban, hogy kis túlórával, a munkához képest elég szép zsetont meg lehet keresni. Az más kérdés, hogy robot munka. Amint elkezdek ott dolgozni és kristályosodik, írni fogok még.

2021. ápr. 12. 19:23
 4/43 anonim ***** válasza:
83%
2-es, a 3-4kiló a nettó. De mint írtam, sokat kell érte szopni, és persze tegyük hozzá, hogy ő ott van már több mint 5 éve. Kezdőként valszeg kevesebb lesz ennél.
2021. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
51%

Mérnökként ország nyugati részében (szintén autóipar, de beszállító) keresek nettó 400 ezret 26 évesen...


Operátorként az országnak abban a térségében nettó 400 irreálisan sok. Még Heti 5X12 órával is.

Nem tudom mit csinál a te rokonod... Itt egy operátori fizetés nettó 200 ezer körül, de inkább alatta van...


Szóval kérlek, a mennyi a fizetés itt meg ott meg amottra ne az legyen a válasz, hogy másfélszer annyit dolgozva mint az átlag, szombatokkal akár annyi is lehet hogy.... Ne túlórákkal, meg hétvégékkel számoljunk már egy fizetést... Visszaosztod órabérre, máris nem hangzik annyira jól :D.

2021. ápr. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
71%

Az tény, hogy kezdőként az ajtókat emelgette meg pakolta fel, már nem csak kulimunkát végez, de amikor még ő is csak az elemeket emelgette, akkor is a 3kiló összejött.

Nem órabérről beszélgettünk, az volt a kérdés, hogy mennyit lehet keresni. Megírtam, hogy sok a szopás ezért.

Értem, hogy neked fáj, hogy szaktudást nem igénylő is keres annyit mint te a duplomáddal, de ez van. Ha attól most jobban érzed magadat, akkor értsd úgy, igen túlórákkal meg 3 műszakban keres ennyit az ember.

2021. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
46%

Nekem aztán nem fáj. Keressen annyit, örülök neki :D.

Nem az volt a kérdés mennyit lehet keresni. Hanem mennyi az aktuális fizetés. Operátoroknál ezt főleg órabérben adják meg, mert nem minden hónapban dolgoznak fixen ugyan annyit. Havi fizetést szellemi állománynak szoktak megadni.

Te meg teljesen fals képet adsz egy adott munkáról azzal, hogy a legjobban fizető esettel számolsz (ami egyben a legnagyobb szopás is) 1,5-2 szer annyi munkaórával, mint ahogyan szoktak.


Úgyhogy még egyszer.... Ezer forintos órabérrel is össze lehet kaparni 300 ezret egy hónapban, ha heti 6 napot 12 órázol. Marha jól hangzik hogy annyit keresel. Aztán órabéred meg ezer forint ami a béka segge alatt van. Aztán ha valamiért úgy döntesz, hogy heti 5 napot mész 8 órában. Akkor máris csak 170 ezret keresel. Szóval na... Nem egészen úgy van az :D.


De az utolsó bekezdésedből valahogy megsejtem, hogy neked sincs diplomád, és szintén fizikai munkát végzel.

2021. ápr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
35%

Azért írtam, hogy 3-4kilót, tehát nem a legjobbal számoltam.


Nincs diplomám, de szellemi melót végzek, fejlesztő vagyok, és sokkal többet keresek mint te, ráadásul itthonról. :)


Remélem befejezhetjük a versengést.

2021. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
57%

Senki nem verseng, te akartad most mindenképp ideírni, hogy többet keresel mint én :D. Szánalmas vagy amúgy. Mint az óvodások.

Az, hogy otthonról végzed, örülj neki.


Senkit nem érdekel, hogy te mennyit keresel. Mercedes gyárról volt szó. 3-4 kilóval számoltál, ami nem a legjobb egy operátori munkára? :DD

Hanem? Ez csak a nagyátlag középről? Hazaviszik az operátorok a nettó félmilliót egykis túlórával a Mercedesbe?

Vagy troll vagy, vagy teljesen hülye vagy...


Nekem ne mondd, hogy operátorként dolgozó ember tök normálisan 400 nettót hazavisz, mert az kamu. Ilyen nincs.

Vagy sík hüyle vagy, és fogalmad nincs mit dolgozik a rokonod...


Nincs diplomád, szellemi melót végzel... Hát mégis olyan sötét vagy, mint az éjszaka. És a legszomorúbb az, hogy hülyeségeket válaszolsz egy embernek, akit tényleg érdekelne... Totál félrevezető amit írsz.


Na mindegy, befejeztem. Szia :)

2021. ápr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
53%
400 nettó operátornak... Istenem, gondolkodjatok már. Az erősen mérnöki fizetés.
2021. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!