Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valakivel nem értenek...

Ha valakivel nem értenek egyet ebben a témakörben, vagy lehurrognak miért irják neki azt a válaszolók, hogy "Balázs"?

Figyelt kérdés
Többször tapasztaltam már. Honnan jön ez?
2021. ápr. 26. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
hűbelebalázs
2021. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Mert van egy vagy két(?) hírhedt válaszoló: az alapítványi iskolás troll és/vagy a munkaügyis troll, aki képtelenebbnél képtelenebb hülyeségeket ad elő, és nagyon gyorsan felismerhető a stílusról. Ő(ke)t hívják Balázskának. Általában már a kérdés is vagy hiszti vagy hazugság, pl. hogy miért dolgozik egyre több diplomás gyárban, vagy hogy milyen főnök az, aki a legtapasztaltabb, legrégebbi, legokosabb, legszebb dolgozónak (ez lenne ő) adja a legkevesebb fizetést.
2021. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Volt itt egy Balázs nevű felhasználó még évekkel ezelőtt, aki nem volt túl okos. Ő már rég nincs itt, de az az ember, aki betegesen rá van cuppanva, még mindig itt van és minden kérdésre írja ezt az idióta balázsos dumáját. Észrevehetné már, hogy a kutyát nem érdekli a hülyesége, de valószínűleg valamilyen elmebetegsége van és nem szedi be a bogyóit.
2021. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Gyakorikérdésekológus vagyok, szóval hadd adjak teljes körű választ:


Itt van még Balázs, csak főleg már a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában aktív, de néha ide is ír. A jelenlegi felhasználóneve _staropramen. De korábban ezeket a felhasználóneveket is használta: Habzószájú proli, Svábhegyi festő, Sörgyári portás, Bandi a ló. Mindig látszik a felhasználóneve, mert szereti ha tudják ő az.

2. válaszoló: Ezt rosszul tudod. Az alapítványis is egy külön eset, de nem ő az, akire Balázskaként gondolnak.


Ezen kívül Balázs egy most 30 éves férfi, aki elcseszte az életét, mert már 10-12 éve alkoholista. Ezen az oldalon trollkodik pár éve. Mindig arról nosztalgiázik, hogy egyszer Bécsben volt mosogató és ott mennyire jól meg tudott élni a mosogatói fizetéséből, Magyarországon pedig mennyire nem lehet megélni. Aztán járt itt Magyarországon egyetemre is 1 évet, de onnan is kibukott az alkoholizmus miatt. Egy ideig Pesten élt albérleti szobában, de már minden pénze elfogyott és haza kellett költöznie a szüleihez falura. Egy másik vesszőparipája, hogy Magyarországon minden nőnek csak az informatikusok kellenek, neki pedig tanulatlan segédmunkásként egy nő sem jut. Most közmunkásként dolgozik. Küldött már magáról képet is egyszer minden válaszolónak és egy 2 méter magas, szőke hajú, az alkoholtól pufi és vörös arcú, kicsit túlsúlyos, átlagos srácot kell elképzelni.

2021. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy #4 irja.
2021. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, ő itt Balázs személyesen. Olyan friss a kérdése, hogy még meleg:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2021. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

De jó hogy feltetted ezt a kérdést.

Már én is akartam. Mindegyik válasz hasznos volt főleg a #2-3-4-5-6. Az #1-est nem értem. A #2-est miért kellett lepontozni? Amúgy szerintem már én is belefutottam egy kérdésében. Akkor alapítványi iskolás volt

2021. ápr. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi most látom hogy a #3-as lett nagyon lehúzta nem a #2-es. De a #3-as is nagyon hasznos volt. Mégis lehúzták 48%-ra
2021. ápr. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Lehúzta=lehúzva
2021. ápr. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!