Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénz vagy végzettségnek...

Pénz vagy végzettségnek megfelelő munka?

Figyelt kérdés

Közalkalmazott vagyok, 100.000ft-os netto havival (2 diplomával).

Másik lehetőség: minimum 150.000ft netto, ez több is lehet, de olyan állásról van szó, ami szakmunkásképző-t igényel.

Titeket zavarna, hogy mit szólnak az ismerősök? "diplomával pultos"... mármint a rosszindulatú ismerősök, stb.

Ti mit csinálnátok?


2010. aug. 23. 05:42
 1/4 anonim válasza:
Nem a diploma teszi az embert, és nem a munkája. Felszínes idióta az aki ezekért a dolgokért beszól és te is az vagy ha komolyan veszed :) Keress rendes barátokat xd
2010. aug. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez már rég nem az a világ, ahol válogatni lehetne.

Azt válaszd, amelyikkel hosszútávon biztosabbnak érzed a jövődet.

Az ismerősök véleménye a legkevésbé se befolyásoljon.

Dolgozni soha nem ciki, akárhány diplomája is van az embernek.

Én még akkor voltam kezdő diplomás, amikor jól meg lehetett élni belőle, mégis cementes vagonokat raktam ki éjjel a vasútállomáson. Soha nem bántam meg, ebből épitettem fel a saját lakásimat 2 év alatt.

A finnyásabb társaim még ma is törlesztik a hiteleiket .

2010. aug. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm közgazdász diplomával kamionsofőr...háromszor annyit keres mintha egy irodában ücsörögne.
2010. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, mit gondolnak mások, ha legalább a másfélszeresét keresed?
2010. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!